Житомирянка Юлія Єлістратова, найсильніша триатлетка України, за підсумками сезону 2014 увійшла до топ-50 триатлетів світу

Юлия Елистратова: Во время плавания в триатлоне бывают столкновения и драки

Триатлон – один из самых популярных видов спорта среди любителей проверить себя на выносливость

2014.10.23 01:35Триатлон

Житомирськая триатлетка Юлия Елистратова: Сезон-2014 – один из самых успешных в моей карьере

Сезон 2014 года 26 летняя триатлетка Юлия Елистратова завершила первым номером европейского рейтинга и с двумя призовыми местами на этапах Кубка мира. Кроме того, Елистратова подтвердила свой звездный статус в Украине, выиграв оба этапа Кубка Европы, проходившие летом в нашей стране. Напомним, эти старты в Днепропетровске, а потом в Киеве были первыми официальными международными соревнованиями такого ранга в истории украинского спорта.

2014.10.22 01:00Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова - 20-та на етапі кубка світу в Колумбії

Житомирька триатлетка Юлі Єлістратова продовжує змагатися за світовий кубок сезону 2014

2014.10.14 04:58Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова: Мало кому вдається бути в призах Кубка світу двічі поспіль

Найсильніша триатлетка України, житомирянка Юлія Єлістратова поділилася враженнями від виступу на етапі кубка світу в мексиканському Козумелі, де наша спортсменка здобула бронзову нагороду

2014.10.14 02:36Триатлон

У Житомирі відбувся чемпіонат України з триатлону в естафетах

З 03 по 05 жовтня 2014 року у місті Житомирі пройшов чемпіонат України з триатлону в естафетах. В змаганнях брали участь спортсмени 8-ми областей, а перемогу святкували господарі змагань.

2014.10.08 10:44Триатлон

Семеро житомирян потрапили до основного складу національної збірної України з триатлону

Федерація триатлону України представила склад Національної збірної України з триатлону

2014.10.07 03:22Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла бронзу на етапі кубка світу в Мексиці

Другу поспіль бронзову медаль на етапах кубку світу з триатлону здобуває житомирська спортсменка Юлія Єлістратова. Нещодавно вона фінішувала третьою в Аланії. А на цих вихідних, 4-5 жовтня, житомирянка знову потрапила в трійку лідерів. Цього разу вже на етапі кубка світу в мексиканському Козумелі.

2014.10.06 09:21Триатлон

В Житомирі відбудуться ЧУ з триатлону в естафетах та фінал Дитячої триатлонної ліги. Програма змагань

З 3 по 5 жовтня в Житомирі відбудеться Чемпіонат України з триатлону в естафетах, а також фінал Всеукраїнських змагань «Дитяча триатлонна ліга», які зберуть спортсменів зі всієї України

2014.10.01 10:02Триатлон

Житомирянка Юлія Єлістратова завоювала бронзу на етапі Кубка світу в Аланії

Українська триатлетка, житомирянка Юлія Єлістратова виграла бронзову медаль на етапі Кубка світу в турецькому місті Аланья, який відбувся 27-28 вересня 2014 року

2014.09.29 11:23Триатлон

Житомирянка Юлія Єлістратова виграла етап кубка Європи в Мадриді

Українська тріатлетка, житомирянка Юлія Єлістратова здобула золоту медаль на Кубку Європи в Мадриді

2014.09.23 10:17Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла етап чемпіонату Європи в Румунії. Степаненко - п\'ята

Житомирська спортсменка Юлія Єлістратова виграла етап чемпіонату Європи з тріатлону, який в неділю, 7 вересня

2014.09.08 09:39Триатлон

Житомирянка Юлія Єлістратова фінішувала 33-ю на гранд-фіналі чемпіонату світу з триатлону

Жіночий Гранд-фінал чемпіонату світу з триатлону, яки1 вінчав сезон Світової серії, завершився у канадському місті Едмонтон

2014.09.03 09:38Триатлон

Житомиряни завоювали медалі на чемпіонаті світу з акватлону в Канаді

Більше 3000 спортсменів із 73 країн світу  з\'їхалися в канадське містечко Едмонтон, де з 27 серпня по 1 вересня триватиме на Гранд-фінал чемпіонату світу з триатлону 2014 року

2014.08.29 03:28Триатлон

Юлія Єлістратова, перебуваючи за кордоном, підтримує кандидатуру Леоніда Самуня на посаді директора ОШВСМ

Житомирські спортсмени, вихованці Обласної школи вищої спортивної майстерності (ОШВСМ) продовжують боротися за повернення Леонтія Самуня на посаду директора школи, звільненого в кінці травня. Підтримує його кандидатуру і найсильніша триатлетка України, лідер нашої збірної, житомирянка Юлія Єлістратова.

2014.08.13 12:09Триатлон

Єлістратова та Степаненко виграли чемпіонат України на оліміпйській дистанції в Житомирі

Житомирські триатлетки тріумфували на чемпіонаті України з триатлону на олімпійській дистанції, які відбулися в їх рідному місті Житомирі 18 липня

2014.07.21 10:09Триатлон

В Житомир на чемпіонат України з триатлону з\'їдуться найсильніші спортсмени

Чемпіонат України з триатлону на олімпійській дистанції та Чемпіонат України в естафетах-мікст dsl,eltnmcz 18-19 липня 2014 року в Житомирі

2014.07.16 12:52Триатлон