Житомирська триатлетка Анна Абдулова: Успіх і професіоналізм не мають ні статі, ні віку

Коли називають спортивні титули, можна уявити собі характер людини. Чим їх більше, тим людина витриваліша, спритніша чи сильніша, а з такими завжди цікаво спілкуватись.

2018.08.01 09:57Триатлон

Житомирський триатлет виграв срібло на Кубку Азії з спринту

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко виграв срібло на Кубку Азії з спринту, який відбувся 7-8 липня в Cholpon-Ata (Киргистан). Наш спортсмен фінішував з результатом 00:57:17, програвши переможцю, канадцю Міхаелю Лорі, всього 9 секунд.

2018.07.09 16:42Триатлон

Житомирянин Єгор Мартиненко виграв срібло на чемпіонаті України з триатлону у Вишгороді

Житомирянин Єгор Мартиненко виграв срібло на чемпіонаті України з триатлону на оліймпійській дистанції, який минулими вихідними відбувся у Вишгороді. А вже наступної суботи Єгор стартує на етапі Кубку Азії.

2018.07.02 13:12Триатлон

Юлія Єлістратова здобула золото на чемпіонаті України з триатлону

Житомирянка Юлія Єлістратова виборола 1 місце на чемпіонаті України з триатлону на спринтерській дистанції. Змагання відбувалося 15-17 червня у Полтаві.

2018.06.18 12:34Триатлон

Житомирянка Юлія Єлістратова фінішувала в десятці кращих на етапі Кубку світу з триатлону

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова фігішувала сьомою на етапі Кубку світу в Хуатулько (Huatulco ITU Triathlon World Cup), який відбувся 10 червня. Наша спортсменка програла лідерці перегонів менше хвилини. Єлістратова була 15 після першого етапу (плавання), втримала свої позиції на вело і змогла показати шостий результат на заключному етапі змагань.

2018.06.11 10:56Триатлон

Юлія Єлістратова: Перемога в Дніпрі додала мені впевненості

Нагорода найвищої проби залишилася на рідній землі! Найсильніша триатлетка України, житомирянка Юлія Єлістратова в прекрасному стилі перемогла на етапі Кубка Європи в Дніпрі, тим самим перервала серію невдач. Одразу після фінішу прес-служба федерації триатлону України поспілкувалася з житомирянкою про її шлях до вершини.

2018.06.11 10:13Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виборола золото на Кубку Європи

Житомирянка Юлія Єлістратова виборола золоту медаль на Кубку Європи з триатлону в категорії Elite, а житомирський триатлет Єгор Мартиненко здобув четверте місце серед чоловіків. Змагання відбувалися 02-03 червня у Дніпрі.

2018.06.04 12:11Триатлон

Житомирянка Анна Абдулова стала бронзовою призеркою чемпіонату України з триатлону

Житомирянка Анна Абдулова виборола бронзу на чемпіонаті України з триатлону на суперспринтерській дистанції, який відбувся у Запоріжжі 18-20 травня 2018 року.

2018.05.21 14:05Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова увійшла в десятку кращих на етапі Кубку Світу

Як відомо, найсильніша триатлетка України мала можливість пропустити внутрішні весняні старти на початку сезону. Однак, Юлія Єлістратова не сидить на місці – житомирянка відкрила сезон міжнародних змагань, і сходу продемонструвала доволі конкурентний результат.

2018.05.16 12:10Триатлон

Збірна Житомирщини увійшла в трійку кращих на чемпіонаті України з триатлону серед спортивних шкіл

У Житомирі 19-22 квітня 2018 року відбулися чемпіонат України з триатлону в естафетах та чемпіонат України з триатлону серед ДЮСШ, СДЮШОР, спортивних клубів та ШВСМ.

2018.04.23 13:26Триатлон

У Житомирі відбудуться одразу два чемпіонати України з триатлону

На вулицях Житомира 19-22 квітня 2018 року відбудуться чемпіонат України з триатлону в естафетах та чемпіонат України з триатлону серед ДЮСШ, СДЮШОР, спортивних клубів та ШВСМ.

2018.04.18 12:13Триатлон

Житомирянин виборов бронзу на чемпіонаті України з триатлону

Житомирянин Єгор Мартиненко виборов третє місце на відкритому чемпіонаті України з триатлону. Змагання відбувалися 12-14 квітня у Львові.

2018.04.16 10:40Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла перегони у Шарм-ель-Шейху

Житомирянка Юлія Єлістратова виграла перший старт в 2018 році. Нашій спортсменці не було рівних на змаганнях в Шарм-ель-Шейху "2018 Sharm El Sheikh ATU Sprint Triathlon African Cup and Pan Arab Championships", які відбулися 31 березня.

2018.04.02 12:26Триатлон

Житомиряни взяли участь у Кубку Кіпру з триатлону

Українські триатлети виступили на першому старті сезону, який став для них тренуванням з підвищеною відповідальністю. Працюючи на зборі на Кіпрі, група спортсменів під керівництвом Віталія Собуляка, а також «айронменщик», житомирянин Данило Сапунов, зробили прикидку на Кубку Кіпру.

2018.03.22 15:47Триатлон

В Житомирі відбулися традиційні змагання «Триатлон для всіх»

У п'ятницю, 5 січня 2018 року у м. Житомир в плавальному басейні ДЮСШ «Авангард» відбувся відкритий обласний захід «Триатлон для всіх» в рамках обласного етапу Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима».

2018.01.05 15:42Триатлон

Житомирські триатлети: «Готуємося в США, потім переїдемо на Кіпр»

Подружжя триатлетів з Житомира вже не вперше починає підготовку до наступного сезону за океаном. Анна Абдулова та Єгор Мартиненко нині перебувають у Каліфорнії, де закладають функціональний фундамент на прийдешній змагальний рік. Ми розпитали у Анни та Єгора про плани на підготовчий період, а також про підсумки сезону, що минає.

2017.12.20 09:58Триатлон

Єгор Мартиненко та Анна Абдулова провели в Житомирі триатлон-знайомство та презентували школу #MakeMeTRI

Поспілкуватися з найсильнішими триатлетами України, дізнатися багато нового про триатлон і найвиснажливіши гонки планети IronMan, в яких беруть участь навіть літні люди - все це можна було зробити на першому неформальному спортивному івенті в Житомирі "Триатлон-знайомство або #MakeMeTRI", який відбув в середу, 29 листопада. Захід зібрав понад три десятки житомирян, серед яких були як тренери і професійні спортсмени, так і просто любителі активного відпочинку та спорту.

2017.11.30 10:16Триатлон

Прихильників триатлону в Житомирі запрошують на «Триатлон-знайомство або #MakeMeTRI»

Всіх прихильників триатлону в Житомирі запрошують на «Триатлон-знайомство або #MakeMeTRI», яке відбудеться в середу, 29 листопада, в Житомирі за адресою вул. Покровська, 6. Початок - 18:00.

2017.11.13 13:42Триатлон

Житомирянка Юлія Єлістратова виграла срібло на етапі Кубку Африки з триатлону

Житомирянка Юлія Єлістратова посіла друге місце на етапі Кубку Африки з триатлону, який відбувся в марокканському Агадірі. Олімпійську дистанцію (1500 метрів плавання, 40 км велосипеда, 10 км бігу) наша спортсменка подолала за 2 години 3 хвилини 41 секунду.

2017.11.09 09:34Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова: «Всі 9 місяців вагітності я тренувалася, але без фанатизму»

Учасниця трьох Олімпіад, житомирська триатлетка Юлія Єлістратова розповіла прес-службі ФТУ про секрет свого успіху! Цього літа Юля стала мамою, але вже за лічені місяці після народження дитини вона помпезно повернулася у великий спорт. Як виявилося, секрет її успіху є доволі простим. Про це та інше – далі в матеріалі.

2017.10.19 11:49Триатлон