Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення стипендії житомирській спортсменці Юлії Єлістратовій.

2016.10.13 14:22Триатлон

Житомиряни візьмуть участь у зборах української команди триатлетів у Південній Кореї

Українська команда відправилася на збір у Південну Корею. Спортсмени і тренери були запрошені корейською стороною для спільного проведення зборів та обміну досвідом.

2016.10.12 10:29Триатлон

Команда ОШВСМ в Житомирі виграла золото на чемпіонаті України з дуатлону в естафетах-мікст

Минулими вихідними, 01-02 жовтня 2016 року, в м. Житомирі відбулися чемпіонат України з триатлону (дуатлону) та чемпіонат України з триатлону (дуатлону) в естафетах-мікст.

2016.10.05 10:40Триатлон

Олімпійський чемпіон нагородив житомирських триатлетів

В Одесі відбулися фінальні Всеукраїнські змагання Дитячої триатлонної Ліги та відкритий чемпіонат Одеської області з триатлону.

2016.10.01 13:00Триатлон

В Житомирі відбудеться чемпіонат України з дуатлону

Чемпіонат України з дуатлону відбудеться в Житомирі цими вихідними, 1-2 жовтня. Змагання відбудуться на Богунії, за Ялинкою, на трасі Житомир - Новоград-Волинський. У перший день на старт індивідуальної гонки вийдуть дорослі та юніори, а в неділю змагатимуться в естафетах мікст.

2016.09.29 12:07Триатлон

Житомирський триатлет виграв бронзу на чемпіонаті України з кросового дуатлону

Житомирянин, вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності Сергій Кохан виграв бронзу на чемпіонаті України з кросового дуатлону, який 24 вересня 2016 року відбувся в м. Києві.

2016.09.27 10:10Триатлон

Житомирський триатлет виграв срібло на Bukovel Triathlon Olympic Cup

Житомирянин, вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності Сергій Кохан, здобув срібло на фіналі Кубку України з триатлону на олімпійській дистанції, який відбувся 11 вересня 2016 року на курорті «Буковель». Й без того непросту дистанцію - 1,5 км. вплав, 40 км. вело та 10 км. бігу - ускладнив високогірний рельєф.

2016.09.13 13:58Триатлон

Житомирські триатлети виграли три медалі на чемпіонаті України в Харкові

28 серпня 2016 року у м Харків відбувся чемпіонат України з триатлону на довгій дистанції. Спортсмени Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності здобули одне золото та два срібла.

2016.09.01 15:14Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла етап кубку Європи в Чехії

Житомирська триатлетка Юлію Єлістратову здобула перемогу на етапі кубку Європи (ETU Triathlon Premium European Cup), який відбувся в чеських Карлових Варах 28 серпня. Наша спортсменка здобула перемогу з загальним часом 02:07:22, всього на секунду випередивши француженку Leonie Periault.

2016.08.29 08:45Триатлон

Тренер житомирської триатлетки Юлії Єлістратової вважає її результат на Олімпіаді в Ріо прийнятним

Тренер найсильнішої триатлетки України прокоментував її виступ на Олімпійських Іграх.

2016.08.22 17:33Триатлон

На Житомирщині відбудеться любительский Х-триатлон "Gujva Challenge"

Любительский Х-триатлон "Gujva Challenge" відбудеться під Житомиром у неділю, 21 серпня. На учасників чекатимуть дві траси - "спринт" та "народна". Організатори заявляють ці змагання як аматорські. Вони пройдуть у форматі дружнього активного проведення вихідного дня без строгих правил, положень і т.п.

2016.08.19 10:09Триатлон

Житомирський триатлет Данило Сапунов виграв срібло на турнірі серії IRONMAN в Польщі

Житомирський триатлет і учасник трьох Олімпіад Данило Сапунов потрапив на п’єдестал пошани на турнірі серії IRONMAN.

2016.08.17 12:11Триатлон

Житомирянка Юлія Єлітратова виграла етап Кубку Європи в Норвегії

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла етап Кубку Європи, який в суботу, 13 серпня, відбувся в норвежському місті Тьонсберг. Житомирянка вмпередила двох росіянок.

2016.08.13 13:57Триатлон

Житомирянин виграв бронзу на міжнародних змаганнях з триатлону

Паратриатлет із Житомира Володимир Степаненко здобув бронзову нагороду на міжнародних змаганнях з триатлону «Кубок м. Біла Церква», який відбувся 24 липня. Змагання складались з плавання-750 м. по відкритій водоймі, 20 км гонка на велосипедах, 5 км біг.

2016.07.28 10:12Триатлон

У Житомирі понад двісті спортсменів взяли участь в чемпіонаті України з триатлону

Одразу два чемпіонати України та Всеукраїнські змагання з триатлону «Дитяча триатлонна ліга» провели у Житомирі. Змагання тривали упродовж двох днів, 16 – 17 липня 2016 року, в Гідропарку, повідомляє ЖОВ НОК України.

2016.07.18 15:25Триатлон

Житомиряни взяли участь у етапі Кубка Європи зі спринту в Тарту

Житомирські триатлети Єгор Мартиненко та Анна Абдулова взяли участь у традиційному етапі Кубка Європи зі спринту, який нещодавно відбувся в Тарту.

2016.07.15 12:38Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла срібло на етапі Кубку світу в Тисайвароші

Житомирянка Юлія Єлістратова виграла срібло на етапі Кубку світу з триатлону, який 9-10 липня відбувся в Тисайвароші (Венгрія). Наша спортсменка програла менше двух десятих секунд переможниці змагань, американці Renee Tomlin.

2016.07.11 08:51Триатлон

Через чемпіонат України з триатлону в Житомирі на дві години перекриють частину траси від Гідропарку до Тетерівки

У суботу-неділю, 16 - 17 липня 2016 року, в Житомирі, на території Гідропарку відбуватимуться дві наймасштабніші спортивні події цього літа - чемпіонат України з триатлону та І-ий Всеукраїнський турнір «TETERIV OPEN» з плавання на відкритій воді серед спортсменів категорії «МАСТЕРС».

2016.07.05 09:57Триатлон

Житомирянка Юлія Єлістратова виграла Кубок Європи з триатлону в Голандії

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла Кубок Європи з триатлону в спринті, який відбувся в суботу, 02 липня, в Холтені (Голандія). Спортсменка на секунду випередила італійку Giorgia Priarone та росіянку Валентину Запатріну.

2016.07.02 20:31Триатлон

Житомирянин Єгор Мартиненко виграв срібло на чемпіонаті Європи з акватлону у Франції

Українці тріумфували на чемпіонаті Європи з акватлону, який 25-26 червня відбувся у Франції. Наші спортсмени у чоловічому заліку зайняли всі три призові місця. Перемогу святкував Олексій Сюткін з Черкас. Срібло дісталося житомирянину Єгору Мартиненку, який програв лідеру менше секунди. Третім став Дмитро Маляр.

2016.06.28 13:15Триатлон