1 2 3 4 5 6

Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла срібло на етапі кубка Європи в Туреччині

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла срібло на етапі кубку Європи в Егірдірі (Туреччина), який відбувся в неділю, 16 серпня

2015.08.17 12:00Триатлон

Житомирські триатлети виграли золото на Кубку Хортиці в Запоріжжі

Житомирські триатлети тріумфували на ХII Міжнародних змаганнях \"Кубок Хортиці\" з триатлону, який 15-16 серпня відбувся в Запоріжжі

2015.08.16 02:09Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова фінішувала п\'ятою на кубку Європи зі спринту

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова фінішувала в п\'ятірці кращих на кубку Європи зі спринту, який в неділю, 9 серпня, відбувя в Ризі

2015.08.10 09:53Триатлон

Юлія Єлістратова виграла кубок України з триатлону в Білій Церкві. Мартиненко - другий. Результати

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова, яка місяць тому серйозно травмувалася на етапі кубку Європи в Києві, виграла Кубок України, який 25 липня відбувся в Білій Церкві.

2015.07.27 10:55Триатлон

Житомирський триатлет Данило Сапунов - четвертий на чемпіонаті Балкан

Один з найсильніших триатлетів України Данило Сапунов зупинився за півкроку від п’єдесталу пошани – на чемпіонаті Балкан, який проходив під егідою EТU, житомирянин показав четвертий результат. Cербові Огнену Стояновічу Данило програв усього лише три секунди.

2015.07.26 02:35Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова: докладу всіх зусиль, щоб здобути путівку на Олімпійські ігри

Відома житомирська триатлетка, лідер збірної України, неодноразова призерка чемпіонатів України, Європи та світу, учасниця двох Олімпійських ігор у Пекіні (2008р) та Лондоні (2012р) серйозно травмувалася на етапі Європи в Києві, який відбувся наприкінці червня в Києві

2015.07.16 03:25Триатлон

Житомирська триатлетка Єлизавета Соломенюк: Хочу успішно виступити в Іспанії

Житомирській школярці Єлизаветі Соломенюк зараз 16 років і восени вона піде в 11 клас

2015.07.15 03:10Триатлон

Житомирянка Єлизавета Соломенюк представлятиме Україну на чемпіонаті Європи з триатлону

Житомирянка Єлизавета Соломенюк представлятиме Україну на чемпіонаті Європи з триатлону серед юнаків, який відбудеться в місті Баньолес (Іспанія)

2015.07.13 03:02Триатлон

У Житомирі відбувся чемпіонат України з триатлону серед юнаків та кадетів. Результати. ФОТО

Чемпіонат України з триатлону серед юнаків та кадетів, а також кубок України з паратриатлону відбувся в житомирському Гідропарку, 11 липня

2015.07.11 03:33Триатлон

На вихідних в Житомирі відбудеться чемпіонат України з триатлону серед молоді та юнаків

Протягом двох днів, 11 та 12 липня, в Житомирі триватиме Чемпіонат України з триатлону серед юнаків та чемпіонат України з триатлону в естафетах – мікст (юнаки) та кубок України з паратриатлону

2015.07.10 04:07Триатлон

Житомирські триатлети в суботу змагатимуться на чемпіонаті Європи в Женеві

В суботу, 11 липня, у швейцарській Женеві стартує першість Старого світу з триатлону - 2015 Geneva ETU Triathlon European Championships

2015.07.09 05:28Триатлон

Житомиряни виграли чемпіонат України з акватлону в Черкасах

Більш ніж успішно виступили житомирські триатлети на чемпіонаті України з акватлону, який минулого тижня відбувся в Черкасах

2015.07.07 04:05Триатлон

В Житомирі відбудеться чемпіонат України з триатлону

Одразу два чемпіонати України з триатлону - серед юнаків та в естафетах-мікст, і Кубок України з паратриатлону відбудуться в Житомирі 11-12 липня

2015.07.02 02:46Триатлон

Житомирская триатлетка Юлия Елистратова оказалась в больнице после падения на гонке в Киеве

Во время женской гонки триатлонного этапа Кубка Европы в Киеве лидер украинской сборной Юлия Елистратова получила тяжелую травму в результате падения с велосипеда

2015.06.30 05:48Триатлон

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко виграв Kyiv Triathlon Cup 2015

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко продовжує тріумфувати на стартах Кубку Європи

2015.06.28 10:48Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла етап кубку Європи в Болгарії. Мартиненко - другий

Житомирянка Юлія Єлітратова виграла етап кубку Європи з триатлону, який 21 червня відбувся в болгарському Бургасі

2015.06.22 10:51Триатлон

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко: На Європейських іграх була задача потрапити в топ-15

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко поділився зі \"Спортивним Житомиром\" своїми враденнями від І Європейських ігор в Баку. Нагадуємо, Єгор фінішував на 10 позиції в чоловічій гонці.

2015.06.18 01:32Триатлон

Олександра Степаненко: В Баку сподівалася на кращий результат, але в мене ще все порпереду

Житомирянка Олександра Степаненко вже повернулася з Баку, де на І Європейських іграх вона фінішувала 26-ою серед більш ніж півсотні найсильніших триатлеток

2015.06.16 12:50Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова: трохи не вистачило сил \"зачепитися\" за медалі

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова поділилася враженнями від виступу па І Європейських іграх в Баку, де вона фінішувала четвертою.

2015.06.16 12:39Триатлон

Едуард Панарін: Юлія Єлістратова зробила все від неї залежне

Головний тренер збірної України з триатлону Едуард Панарін прокоментував виступ Юліє Єлістратової на І Європейських іграх в Баку

2015.06.14 03:11Триатлон