1 2 3 4 5 6

Триатлон

У Житомирі 50 триатлетів змагалися в плаванні на швидкість

06.01.2021 11:39Триатлон

5 січня у Житомирі 50 триатлоністів, вихованців спортивної школи "Авангард", змагалися в плаванні вільним стилем на швидкість.

Про це Суспільному розповіла голова обласної федерації триатлону Наталія Кирилович. За її словами, переривання тренувань через карантин вплинули на результати спортсменів:

"Ці старти на 50 метрів вільним стилем мають на меті виявити швидкісні якості спортсменів. У нас вид спорту, який більше розвиває витривалість, але і швидкість нам не завадить. Багато стартів цього року відмінили через карантин, але ми маємо 9 переможців чемпіонатів України і двох майстрів спорту. Сподіваємось, що також Юлія Єлістратова здобуде медаль на Олімпійських іграх".


Житомирянка, учасниця трьох Олімпійських ігор Юлія Єлістратова перемогла на дистанції 50 метрів вільним стилем серед жінок:

"Мені вдалося виступити в 6 чемпіонатах України і здобути 6 золотих медалей для Житомирської області. Також встигла позмагатись на міжнародній спортивній арені, здобути 3 місце в чемпіонаті Балтійських країн та 7 місце на етапі кубка світу. Ці змагання для мене – можливість побути зі своїми спортсменами, показати приклад дітям, долучити і власного сина до спорту. Я використовую їх, як можливість мотивувати інших до поставленої мети. Я мрію досягти високих результатів на Олімпійських іграх".

Майстра спорту міжнародного класу Єгора Мартиненка відзначили організатори змагань, як переможця і призера всеукраїнських та міжнародних стартів:

"Ми виграли цього року чемпіонат України в естафетах-мікст, близько 5 років ми в ньому не перемагали. Також була перемога на чемпіонаті Балтійських країн. Зараз плани "наполеонівські", тому не буду їх розголошувати".

Членкиня збірної України Анна Абдулова отримала нагороду від представників федерації області за успіхи на чемпіонатах України:

"Сезон відстартували на 90%. Найважче в період карантину тримати мотивацію, коли немає стартів. Важко було тримати себе в формі,але все склалось, як краще".

Спортивний Житомир

Теги: ДЮСШ Авангард 

Схожі новини