1 2 3 4 5 6

Триатлон

Успішні житомирські триатлети отримають фінансову підтримку для участі у міжнародних змаганнях

01.08.2020 08:55Триатлон

Житомирським спортсменам нададуть фінансову підтримку для участі в міжнародних змаганнях. Рішенням 70 сесії міської ради внесено зміни до Комплексної Програми соціального захисту населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

Фінансову допомогу отримають члени Національної збірної команди України з триатлону Юлія Єлістратова та Єгор Мартиненко.

Федерація звернулася до міської ради з клопотанням щодо часткового фінансування заходів, у яких візьмуть участь успішні житомирські спортсмени.

Зазначимо, що 5 липня житомирянка Юлія Єлістратова перемогла в чемпіонаті України з триатлону на спринтерській дистанції. Зі срібною медаллю повернувся з чемпіонату і Єгор Мартиненко.

«Житомирські триатлети виграли чемпіонат України з триатлону в змішаних естафетах, який 21 липня відбувся в Сухолуччі, що на Київщині. Золото нашій області принесла четвірка у складі Юлії Єлістратової, Кирила Бойка, Єгора Мартиненка та Анни Абдулової. Вони змогли обійти киян, які стали другими, та збірну Львівської області, що фінішувала третьою, - повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Наразі Юлія Єлістратова та Єгор Мартиненко готуються до змагань міжнародного рівня - чемпіонату Європи з триатлону.

Бажаємо успішних стартів та високих спортивних результатів нашим спортсменам!

Теги: Юлія Єлістратова Єгор Мартиненко 

Схожі новини