1 2 3 4 5 6

Триатлон

ВІдбувся чемпіонат Житомирщини з триатлону

11.06.2020 12:29Триатлон

У другий день Чемпіонату області триатлоністи Житомирщини в різних вікових групах долали дистанції на велосипеді і бігали в районі Богунії на околиці Житомира.

11-річна Софія Багінська отримала медаль за 1 місце у своїй віковій групі. Вона першою на велотрасі і найкраще пробігла свою дистанцію.

"На дистанції було важко. Я вже третій рік займаюся триатлоном, завдяки праці з тренером вдалося добре проїхати на велосипеді. Хочу бути чемпіонкою, як Юля Єлістратова", – каже Софія Багінська.

Переможниця кубків світу з триатлону Юлія Єлістратова на чемпіонаті області першою серед жінок подолала дистанцію у 8 кілометрів на велосипеді та 2 кілометри бігу.

Юлія Єлістратова: "Ці змагання були для мене тренувальними. Головну увагу зосередила на велосегменті. Попереду у мене Чемпіонат України у Запоріжжі та Чемпіонат Європи на олімпійській дистанції".

На Житомирщині завершилися обласні змагання з триатлону

На Житомирщині завершилися обласні змагання з триатлону

Серед молодших юнаків кращий результат з велоперегонів та бігу показав Микита Даньченко.

Микита Даньченко: "Найважче було бігти, але я переборов себе, хочу бути чемпіоном Європи".

За підсумками дводенних змагань серед чоловіків перше місце здобув Денис Кирилович, якого тренує його мама Наталія Кирилович. Зі слів Наталії Кирилович, третій вид змагань, плавання, вирішили не проводити.

"Плавання не було, тому що спортсмени два місяці не плавали. Зараз вони відновили тренування і плавають двічі на день, готуємося до чемпіонату України", – розповіла Наталія Кирилович.

за матеріалами Суспільне

Спортивний Житомир

Схожі новини