1 2 3 4 5 6

Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла етап кубку Європи в Болгарії. Мартиненко - другий

22.06.2015 10:51Триатлон

Житомирянка Юлія Єлітратова виграла етап кубку Європи з триатлону, який 21 червня відбувся в болгарському Бургасі. Наша спортсменка показала дуже непоганий результат на плаванні, фінішувавши в першій п'ятірці з відставанням від лідера всього на 5 секунд. На велоетапі Юлія показала 12-ий результат, але втрималась в групі лідерів і під час бігу змогла вирватися вперед, фінішувавши із відривом у 10 секунд від найближчої переслідувачки - Chloe Cook з Великобританії, яка стала другою. Третьою фінішувала росіянка Анастасія Горбунова. Четвертою була Інна Рижих з Дніпропетровська.

Ще одна житомирська триатлетка - Анна Абдулова - фінішувала в Бургасі сьомою.

А у чоловічій гонці срібним призером став житомирянин Єгор Мартиненко, який програв лідеру, французу Brice Daubord всього три секунди

- Сьогодні у мене перший європейський подіум у сезоні 2015! Зовсім трохи не вистачило до золота, вплинула втома після гонки в Баку. Але в цілому, я був дуже радий прийняти тут участь. Спасибі друзям, уболівальникам, а також усім, хто підтримує, - прокоментував свій результат Єгор Мартиненко.

Нагадуємо, що тиждень тому наша Юлія Єлітратова фінішувала четвертою на І Європейських іграх в Баку, Єгор Мартиненко був десятим.