1 2 3 4 5 6

Триатлон

Житомирські триатлети виграли золото на Кубку Хортиці в Запоріжжі

16.08.2015 02:09Триатлон

Житомирські триатлети тріумфували на ХII Міжнародних змаганнях "Кубок Хортиці" з триатлону, який 15-16 серпня відбувся в Запоріжжі. Цього року на березі Дніпра розігрували не лише кубкові нагороди, а й командного Чемпіонату України (дорослі), V етапу Кубка України, Всеукраїнських змагань дитячої триатлонної ліги. І чимало золотих медалей дісталося саме нашим спортсменам.

На другий день змагань житомиряни двічі виграли командну гонку. У жінок чемпіонками стали наші Олександра Степаненко, Анна Абдулова, Діана Машевська та Анастасія Черненко. У чоловіків перемогу святкували Сергій Кохан, Віктор Генчіков, РоманГлавацький. Наша юніорська команда - Соломенюк, Сліпченко, Покотило - виграла срібло.

В індивідуальній першості чемпіонками у своїх вікових категоріях стали Олександра Степаненко, Діана Машевська та Анастасiя Черненко.

У чоловіків бронзу виграв Сергій Кохан, наш Кирил Бойко став шостим.

Житомирянка Марта Покотило здобула першість на змаганнях Дитячої триатлонної ліги Кубку України.

Президент Житомирської обласної федерації триатлону Наталія Кирилович розповіла, що житомиряни присвячують свої перемоги Збройним силам України (Головнокомандувач - Віктор Муженко).

Спортивний Житомир

Теги: Олександра Степаненко 

Схожі новини