1 2 3 4 5 6

Триатлон

Житомирські триатлети Єгор Мартиненко та Анна Абдулова готуються до нового сезону в США

19.02.2016 18:37Триатлон

До перших стартів у сезоні 2016 року житомирські триатлети - Єгор Мартиненко та Анна Абдулова - готуються за океаном. Нині подружжя перебуває у США.

- Єгор і я почали свою підготовку до сезону 2016 в Каліфорнії, США. Це наш перший візит в Америку! В цьому штаті дуже хороший і сприятливий теплий клімат, який дозволить нам підготуватися до відбіркових стартів без пропусків через негоду, які часто трапляються на Кіпрі, куди раніше ми зазвичай їздили, - коментує зимовий збір Анна Абдулова.

За словами триатлетки, вона з чоловіком прийматимуть участь у внутрішній першості, але завдання для них - різні. Загалом, календар головних стартів на сезон чітко окреслений, проте традиційні проблеми не дають змоги ретельно спланувати свій змагальний графік.

- Оскільки Єгор автоматично потрапляє на чемпіонат Європи в Лісабоні (рішення було прийнято на раді Президії ФТУ), то перший Чемпіонат України - він же відбірковий - пройде у Єгора в режимі контрольного старту. Своєю чергою, я повноцінно готуюся до старту в Бобриці на початку травня і буду боротися за відбір. Важко виділити основний старт сезону... Через брак бюджету та певні «підводні камені», Єгор за ліцензію на Олімпіаду навряд чи зможе поборотися. Тож, націлюємося на чемпіонат Європи в Португалії та чемпіонат Європи зі спринту у Франції. Якщо ситуація з фінансуванням не зміниться - на офіційних турнірах за свої гроші стартувати, швидше за все, не будемо, - підсумувала Анна Абдулова.

Спортивний Житомир

Теги: Єгор Мартиненко Абдулова Анна 

Схожі новини