1 2 3 4 5 6

Триатлон

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко: На Європейських іграх була задача потрапити в топ-15

18.06.2015 01:32Триатлон

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко поділився зі "Спортивним Житомиром" своїми враденнями від І Європейських ігор в Баку. Нагадуємо, Єгор фінішував на 10 позиції в чоловічій гонці

- В першу чергу, хотілося б відзначити високий рівень організації заходу. Думаю, Європейські Ігри в Баку увійдуть в історію не лише як вперше проведені, але і як спортивний захід, що зібрав всіх найсильніших атлетів Європи. Змагання нічим не поступалися по яскравості і феєричності Олімпійським іграм. Дуже вразило ставлення до спортсменів. В олімпійському селі були створені всі умови для комфортного перебування, враховані всі побажання і передбачені найменші деталі.

Що стосується самого виступу, то спочатку була поставлена ​​задача потрапити в першу 15-ку. Радий, що мені вдалося показати більш високий результат. Хоча, не приховую, мої особисті амбіції були вищими. Сподівався потрапити в топ-6. На жаль, не зміг передбачити відрив на велосегменті, який, природньо, відразу віддалив мене від заповітного високого місця. Плюс отримав штраф в 15 секунд, який довелося відстояти перед самим фінішем. Через це я позбувся 9-го місця.

Загалом, Єгор Мартиненко каже, що гонка видалася досить складною і виснажливою, а погода - спекотною. Під час виступу було 36 градусів, що, звичайно, дуже впливає на результат. Але в цілому, все пройшло непогано і зі змагань наш спортсмен повертався в хорошому настрої.

Після Баку відпочивати Єгор не планує, адже сезон в самому розпалі. Вже цими вихілними він стартує на етапі Кубка Європи в Болгарії, а потім планує позмагатися в Стамбулі. А в середині липня триатлет вирушить відстоювати честь країни на Чемпіонат Європи у Швейцарії.

- Хочу подякувати всім тим, хто хворів і переживав за мене і в цілому за спортсменів нашої області. Вашу підтримку завжди приємно відчувати!, - каже Єгор.

Спортивний Житомир

Теги: Єгор Мартиненко Європейські ігри 

Схожі новини