1 2 3 4 5 6

Триатлон

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко виграв Kyiv Triathlon Cup 2015

28.06.2015 10:48Триатлон

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко продовжує тріумфувати на стартах Кубку Європи. Минулого тижня він виграв срібло в болгарському Бургасі. А цієї суботи, 27 червня, Єгор піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу на етапі кубка Європи в Києві, вигравши Kyiv Triathlon Cup 2015. Він буквально вирвав перемогу, випередивши свого найближчого переслідувача всього на 16 секунд. Інший житомирський триатлет - Данило Сапунов - фінішував п'ятим.

У жінок перемогу святкувала Інна Рижих з Дніпропетровська. Другою була житомирянка Анастасія Черненко, третьою фінішувала наша Анна Абдулова.

А от для лідерки української збірної, житомирянки Юлії Єлістратової гонка в Києві закінчилася невдало - наша спортсменка сильно травмувалася і зійшла з дистанції. У дівчини серйозно травмувала руку. Не дісталася до фінішу і наша Олександра Степаненко.