1 2 3 4 5 6

Триатлон

Житомирська триатлетка Анна Абдулова: «Рада, що нарешті можу реалізувати свій потенціал»

12.09.2019 14:58Триатлон

Серпень 2019 року – цей місяць Анна Абдулова з упевненістю може занести собі в актив! Ще б пак, адже на внутрішній арені триатлетка з Житомира здобула дві перемоги поспіль: для початку Анна не мала собі рівних на Кубку Хортиці в Запоріжжі, а згодом виборола основний трофей на чемпіонаті України з триатлону на суперспринтерській дистанції в Горішніх Плавнях.

Вашій увазі – бліц-інтерв’ю з чемпіонкою та невеличкий нарис традиційних змагань на Полтавщині, які після шестирічної перерви повертаються в наш календар.

Анна, вітаємо тебе з подвійним серпневим тріумфом! Розкажи про гонку на Полтавщині – специфіку траси, за рахунок чого вдалося перемогти, що було найскладнішим?

Дякую! Не можу сказати, що траса була важкою – все очевидно, знайомо та зрозуміло. Я змагалася на ній ще в дитинстві, коли приїжджала сюди боротися в юнацькій віковій категорії. Зараз здається, що все це було в іншому житті )) Цього разу, не дивлячись на супер коротку дистанцію – було аж чотири кола вело і довелося трохи перевірити свої навички з поворотів. Взагалі, траса швидкісна – і навіть незначна помилка може дорого коштувати.

Друга перемога поспіль – чи можемо ми говорити про твій вихід на пік форми?

Мені приємно чути це запитання. Проте, чесно кажучи, я дуже спокійно ставлюся до таких подій. Я просто рада, що нарешті можу себе реалізувати. Адже на початку року проблеми зі спиною не просто не давали можливості поборотися за призові місця, а й взагалі демотивували і пригнічували. Зараз я почуваюся краще , хоч і постійно роблю вправи та процедури для попередження сезонних ускладнень.

Також, на результат дуже позитивно вплинув наш тренувальний збір в горах, в серпні. Це і є дві нехитрі складові успіху.

Де плануєш стартувати найближчим часом?

Скажу відверто, що після останнього чемпіонату я захворіла і через погане самопочуття пропустила фінал Кубка України у Львові. Тому зараз починаю відновлюватися та готуватися до етапу Кубку Азії в Йорданії в кінці місяця – станом на зараз, це основний пріоритет.

Зазначимо, що в змаганні чоловіків, після затяжної перерви на найвищу сходинку п’єдесталу зійшов Іван Іванов. Його з упевненістю можна назвати господарем цієї траси! Горішні Плавні (колишній Комсомольськ) – рідний край учасника Олімпійських Ігор 2016 в Ріо-де-Жанейро, тож перемагати в рідних стінах Іванову було вдвічі приємніше. Додамо, що через ряд обставин Горішні Плавні впродовж останніх шести років не приймали в себе змагання з триатлону – однак, цю невтішну традицію нарешті перервано!

«Триатлонний рух в цьому регіоні започатковував Володимир Попов, і майже всі юнацькі змагання – чемпіонати, кубки України, комплексні змагання – проходили саме в Горішніх Плавнях, – розповів головний тренер збірної України Едуард Панарін. – Сюди завжди з’їжджалися достатньо багато юних триатлетів – є всі умови для якісного проведення змагань! В Горішніх Плавнях сприятливе розташування, все компактно облаштовано. Адміністрація міста завжди йде на зустріч, без проблем перекриваємо шляхи під змагання з триатлону. Розміщення – на відстані одного кілометра від місця старту».

Спортивний Житомир

Теги: коментарі Анна Абдулова 

Схожі новини