1 2 3 4 5 6

Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова: «Еквадорка впевнено йшла на друге місце, але я її випередила»

07.11.2019 15:14Триатлон

Найсильніша триатлетка України, житомирянка Юлія Єлістратова прокоментувала свою срібну медаль Кубка Світу в Перу та свої плани щодо участі на турнірах на американському континенті.

Нагадаємо, що на етапі Кубка Світу в Лімі глядачі стали світками просто таки епічного фіналу! Одразу троє спортсменок фінішували фактично разом – з відстанню одна від одної хіба на корпус. Друге місце в цьому шаленому тріумвіраті вдалося вибороти лідерці українського триатлону Юлії Єлістратовій! В бесіді з прес-службою ФТУ учасниця трьох Олімпіад від України розповіла про свій шлях до цього здобутку.

«На біговій дистанції була дуже насичена боротьба… Більшу частину нас було п’ятеро в лідируючій групі, а за один кілометр до фінішу ми вже залишалися втрьох. Я до останнього налаштовувалася на фінішне прискорення і хотіла поборотися за золото! На жаль, приблизно за 200 м до фінішу я не витримала темп, опинившись на третій позиції з відставанням близько 5 метрів від другого місця.

Проте я дуже задоволена, що таки змогла обійти еквадорку, яка, здавалося б, упевнено йшла на друге місце. В цьому році я стабільно і рівно виступала в ТОП 5-15 на етапах Кубка Світу, і я рада знову опинитися на подіумі!».

Додамо, що цього сезону наша спортсменка виступала доволі рівно і показувала стабільно високі результати. Як зазначила Юлія, станом на зараз кращими досягненнями цього сезону для неї є друге і п’яте місця етапів Кубка Світу, два перших місця етапів Кубка Європи, друге місце загального заліку Кубка Європи та десяте місце Чемпіонату Європи. Проте, цей рясний список успіхів цілком ймовірно може поповнитися ще кількома досягненнями! Зокрема, найближчими вихідними Єлістратова, а також українці Іван Іванов та Єгор Мартиненко, виступлять в Коста-Риці та етапі Кубка Світу в Санто-Домінго.

за матеріалами triathlon.org.ua/

Спортивний Житомир

Теги: Юлія Єлістратова коментарі 

Схожі новини