1 2 3 4 5 6

Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова: «Гасло «Україно, вперед!» додавало мені сил»

18.09.2020 13:13Триатлон

Минулими вихідними у Карлових Варах відбувся етап Кубка Світу, який ми з упевненістю можемо позиціонувати як один з головних стартів цього непевного «коронавірусного» сезону. Фактично, для українських триатлетів після 2020 Hamburg Wasser World Triathlon етап в Чехії був другим за престижністю стартом року.

На етапі Кубка Світу в Карлових Варах Збірна України була представлена одразу трьома атлетами – Єгором Мартиненком, Іваном Івановим та Юлією Єлістратовою. І якщо хлопці навряд чи можуть бути повністю задоволеними власним результатом (42-ге місце у Мартиненка, 43-тє у Іванова), то лідерка нашої команди все ж таки має всі підстави вважати свій виступ вдалим! Попри проблеми зі спиною, примі українського триатлону вдалося фінішувати в межах ТОП-20. Додамо сюди особливості стартового листа (до Чехії з’їхалися чи не всі лідери світового триатлону) – і маємо доволі непогану підсумкову картину! В бесіді з прес-службою ФТУ Юля поділилася емоціями від виступу в Калових Варах та підбила підсумки одного з головних стартів року.

«При звичайних розкладах, я ставлю собі більш високі завдання, ніж 20-те місце на етапі Кубка Світу. Але цього нестандартного сезону я була змушена задовольнятися цим результатом, вважаю його прийнятним. Спортсмени дуже скучили за виступами, і тепер кожні змагання за стартовим листом майже нічим не відрізняються від чемпіонату світу! Я в цілому добре себе почувала – обійшлося загалом без пригод, якщо не враховувати розбитої губи на плаванні. Але в той же час відчуття були зовсім іншими, ніж в минулому році, коли я приїхала на цей самий старт після збору в Сієра Неваді (нагадаємо, минулоріч Юлія Єлістратова посіла на Кубку Світу в Чехії 5-те місце, а в 2018-му фінішувала в Карлових Варах на 12-й позиції ).

На жаль, цього року не було можливості проходити підготовку в умовах середньогір’я і скористатися її перевагами. Також, як відомо, в Карлових Варах одна з найважчих трас ITU! І якщо функціонально я добре впоралася з підйомами і нічим не поступалася найсильнішим суперницям, то моя спина не витримала… В результаті це завадило мені показати свій максимальний біг. Я виклалася на всі 100%, і показала непоганий результат (враховуючи, що хлопці, які виступали в годиннику, заміряли дистанцію – 10400), але розумію, що дався взнаки спазм в попереку.

Я завжди з задоволенням виступаю в Карлових Варах, це одна з найцікавіших гонок! Хочеться відзначити, що мене дуже сильно підтримували по ходу дистанції. Коли чула своє ім’я або «Україно, вперед!» – щоразу, попри біль і втому, в мене відкривалося друге дихання. Дуже дякую нашим співвітчизникам за підтрику!».

Тепер українські збірники матимуть три тижні на підготовку до наступного етапу Кубка Світу в Італії – 2020 Arzachena ITU Triathlon World Cup, який відбудеться 10 жовтня. Там наш десант буде ще більш представницьким, одразу п’ятеро триатетів! До компанії Юлії Єлістратової, Єгора Мартиненка та Івана Іванова додадуться також Маргарита Крилова та Віталій Воронцов.

за матреалами triathlon.org.ua

Спортивний Житомир

Теги: Юлія Єлістратова 

Схожі новини