1 2 3 4 5 6

Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова: Поки залишається тільки зберігати позитив та мотивацію

24.03.2020 16:49Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова розповіла "Спортивному Житомиру" про те, як пандемія та карантин вплинули на її підготовку до міжнародних стартів. Наразі Дівчина знаходиться на Кіпрі.

- Базову підготовку цією зимою проходила на Кіпрі. Початок сезону обіцяв бути напруженим. 14 березня виступила на етапі Кубку Світу у Мулулабі (Автралія). Далі перед продовженням підготовки до Олімпійських Ігор та для "розстартовки" планувала змагання у Новій Зеландії та Бразилії, - розповіла спортсменка.

Вже в Австралії Юлія Єлістратова дізналася, що скоріш за все це був єдиний етап Кубку Світу першої частини сезону не лише для неї, а й всієї спільноти. А через два дні з'явилися новини о призупинені гонок, як мінімум до 30 квітня.

- Звісно ж я не так собі уявляла цей рік, і трохи прикро, що стілки роботи було зроблено лише для одного виступу. Але я впевнена, що ця база знадобиться мені і в майбутнньому. Довелося коректувати тренувальний план, знову повертатися до більших обсягів та силової підготовки. Тепер знову продовжую підготовку на Кіпрі.

Нажаль, басейни не працюють майже по всьому світі. Проте, принайні є можливість плавати у морі. Також тут непогані умови для тренування не велосипеді та бігу.

Сподіваюся, що найближчим часом Україна та весь світ подолають пандемію, всі ми зможемо повернутися до звичного ритму життя, а спортсмени знову змагатимуться! Поки залишається тільки зберігати позитив та мотивацію, - коментує ситуацію Юлія Єлістратова.

Спортивний Житомир

Теги: Юлія Єлістратова 

Схожі новини