1 2 3 4 5 6

Триатлон

​Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова: Повертатися в Україну планую, коли стабілізується ситуація з коронавірусом

14.05.2020 17:13Триатлон
Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова після виступу на етапі Кубка світу в Австралії не повернулася на батьківщину, а прилетіла на Кіпр, де зараз і продовжує тренуватися. Єлістратова розповіла, як проходить її карантин, а також зізналася, що поки не поспішає повертатися в Україну:
«Морально легше перебувати тут з сім'єю. У зв'язку з тим, що змагання пройдуть не раніше липня, довелося внести деякі поправки і в тренувальний план. Ми знову повернулися до підготовчого базового блоку, збільшили обсяги і силову подготовку. У мене є можливість тренуватися, як у плаванні, так і на велосипеді, і в бігу. Плаваємо поки що в морі, але виходить робити необхідні обсяги. Чекаємо відкриття басейнів.
Під час тренувань я уникаю контактів з іншим людьми. У магазині лімітують кількість відвідувачів. Крім цього, ми намагаємося скупитися відразу на тиждень. Тому я відчуваю себе в безпеці.
Повертатися в Україну планую, коли трохи стабілізується ситуація з коронавірусів. Також, коли відкриють басейни, тому що це дуже важливо для моєї підготовки. Ну і коли відкриють регулярні рейси».

за матеріалами Хспорт

Спортивний Житомир

Теги: Юлія Єлістратова коментарі 

Схожі новини