1 2 3 4 5 6

Триатлон

Житомирські триатлети позмагаються на чемпіонаті України на олміпійській дистанції

20.07.2020 11:13Триатлон

Житомирські спортсмени Юлія Єлістратова, Єгор Мартиненко та Анна Абдулова візьмуть участь в чемпіонаті України з триатлону на олімпійській дистанції, який 20-21 липня прийматиме Сухолуччя, що на Київщині.

Нагадаємо, два тижні тому в Сухолуччі перші в сезоні титули чемпіонів України здобули Віталій Воронцов та Юлія Єлістратова. Проте, як свого часу висловлювався Олег Володимирович Блохін, – «це вже буде зовсім інший турнір»! Стартовий лист «олімпійки» не те щоб не поступається – а навіть перевершує за своєю зірковістю склад учасників двотижневої давнини. Зокрема, в змаганні чоловіків до серйозної компанії корифеїв українського триатлону в складі Віталія Воронцова, Сергія Курочкіна, Єгора Мартиненка, Івана Іванова та інших відомих триатлетів додається ще й Олексій Сюткін.

Щодо жінок, то в змаганні естафетних команд ми вперше в сезоні маємо побачити Анну Абдулову. До того ж, в стартовий день жіночого заліку на свою тепер вже коронну дистанції вийде неперевершена Юлія Єлістратова! Якщо додати до загального стартового «коктейлю» також наших легіонерів Ростислава Пєвцова та Дарину Москаленко – отримаємо більш ніж серйозний привід приїхати і стати свідками яскравого та безкомпромісного турніру!

за матеріалами ФТУ

Спортивний Житомир

Теги: анонси 

Схожі новини