1 2 3 4 5 6

Триатлон

​Житомирянка Юлія Єлістратова виступила на етапі Кубка світу в Італії

02.06.2021 09:04Триатлон

Найсильніша триатлетка України Юлія Єлістратова з Житомира продовжує свою цілеспрямовану підготовку до Олімпійських Ігор, у тому числі й через змагальну практику.

Минулими вихідними житомирянка виступила на етапі Кубка світу в італійському місті Арзачена з призовим фондом у 60000$. Для українки це був другий у сезоні Кубок світу, і в Італії ми знову побачили в дії її феноменальну бігову швидкість!

Про це пише сайт Triathlon.org.ua.

«Як згодом зізнається сама Єлістратова, їй дуже сподобалася траса в Арзачені й вона обов’язково повернеться сюди у прийдешніх сезонах! У компанії найсильніших триатлеток планети, Юлія доволі непогано подолала плавальний етап, закріпилася в межах ТОП-20 і, як для спринтерського формату, забезпечила собі доволі обнадійливі перспективи на гонку. Однак, не маючи станом на зараз необхідної велопідоготовки, Єлістратова дещо розгубила свою перевагу на другому етапі. А справжнім викликом для українки став заключний, біговий сегмент! На третьому виді ми знову побачили ту фантастичну бігову швидкість, яку Юля демонструвала упродовж усього олімпійського циклу», - йдеться у повідомленні.

Житомирянка показала шостий час на бігу, що дозволило їй фінішувати на підсумковій 22-й позиції Кубка світу.


Теги: Єлістратова Італія триатлон  

Схожі новини