1 2 3 4 5 6

Важка атлетика

13-річний звягельчанин встановив 5-ий рекорд України з важкої атлетики

Свій п’ятий рекорд України в 2015 році встановив 13-річний звягельчанин Олег Ніколаєнко на чемпіонаті України з важкої атлетики серед шкіл вищої спортивної майстерності, який проходив у Харкові 13-18 грудня. Цим турніром завершилися офіційні всеукраїнські змагання з важкої атлетики в цьому році.

На харківському турнірі Новоград-Волинську міську ДЮСШ, внаслідок відсутності коштів, представляв лише один спортсмен — вищезгаданий Олег Ніколаєнко. Серед усіх учасників (а це — спортсмени віком від 19 до 27 років) він виявився наймолодшим. Тим не менше, у ваговій категорії 69 кг йому, за сумою двоборства, підкорилася вага 182 кг, що дало змогу посісти в підсумку сьоме місце.
Виконуючи вправу ривок, Олег пішов на встановлення нового рекорду України у своїй віковій групі. Спочатку він упорався зі штангою вагою 82 кг, а у наступній спробі — підкорив 85 кг. Цей результат і став новим рекордом України серед молодших кадетів у ваговій категорії +62 кг!

«Відверто кажучи, на цих змаганнях Олег Ніколаєнко зробив маленьку сенсацію, привернувши до себе увагу тренерів збірної команди України. Мені, як тренеру, було дуже приємно, коли нас із Олегом вітали з цим успіхом Заслужені тренери України, тренери збірної команди України, судді, спортсмени та вболівальники. В історії важкої атлетики міста Новограда-Волинського це — найвище досягнення серед усіх спортсменів, які представляли місто. Навчаючись у місті, тренуючись тут, встановити п’ять рекордів України в олімпійському виді спорту, представляючи наше місто, — такого ще ніколи не було. Варто додати, що Олег нашому місту в 2015 році з олімпійських видів спорту серед усіх спортсменів приніс найбільшу кількість рейтингових очок», — розповів тренер-викладач із важкої атлетики міської ДЮСШ Валерій Постіженко, який невдовзі візьме паузу в тренерській діяльності, оскільки підписав контракт і йде на службу в Збройні Сили України.

за матеріалами: Звягель

Теги: Звягель 

Схожі новини