1 2 3 4 5 6

Важка атлетика

Федерацію важкої атлетики України дискваліфікували на рік за допінг

Федерація важкої атлетики України отримала річну дискваліфікацію. Це означає, що всі українські спортсмени не зможуть брати участь в міжнародних змаганнях протягом цього періоду.

Таке рішення було прийнято на виконкомі Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF), який відбувся в Бухаресті. В рамках антидопінгової реформи, яку проводить організація, було прийнято рішення покарати всі національні федерації, у складі яких три або більше спортсмена траплялися на вживанні заборонених препаратів після повторного огляду проб з Олімпійських ігор в Пекіні в 2008-му і в Лондоні в 2012-му.

Крім України, під річний бан потрапили Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Китай, Молдова, Казахстан, Росія і Туреччина. Дискваліфікацію підтримали всі члени виконкому одноголосно.

Таким чином, на чемпіонат світу, який з 28 листопада по 5 грудня пройде в американському місті Анахайм, українські важкоатлети не поїдуть.

Нагадаємо, що в 2016 році три українські важкоатлетки - призер Лондона-2012 Юлія Калина, а також дві медалістки Пекіна-2008 Наталія Давидова та Ольга Коробка - були викриті в застосуванні допінгу і позбавлені своїх нагород. Ще тоді в IWF говорили про те, що наша федерація може отримати дискваліфікацію на рік.

Спортивний Житомир

Схожі новини