1 2 3 4 5 6

Важка атлетика

Першотравенські важкоатлети – найсильніші в Житомирській області

Минулого тижня, 18 січня, на базі Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000 р.н. і молодших. Про це повідомляє прес-служба Баранівської РДА.

Участь у змаганнях приймало сім команд: з міст Бердичева, Новограда-Волинського, Ємільчинського та Новоград-Волинського районів Житомирської області, м. Городка, смт. Понінки Хмельницької області, Баранівський район представила команда відділення Баранівської ДЮСШ у Першотравенській ЗОШ І-ІІІ ступенів, тренер-викладач – Мельник Василь Андрійович.

У наполегливій боротьбі команда спортсменів Першотравенської школи зайняла  І загальнокомандне місце, ставши найсильнішими області, ІІ місце – команда з м. Новограда-Волинського, ІІІ – команда з Новоград-Волинського району.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні: переможців  було нагороджено грамотами, медалями,  грошовими винагородами. Усіх учасників змагань  безкоштовно харчували у шкільній їдальні.

А також від управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та Першотравенської селищної ради спортсмени отримали солодощі.  

Варто зазначити, що цей чемпіонат був відбірковим щодо участі збірної команди Житомирської області в чемпіонаті України з важкої атлетики.

Спортивний Житомир

Схожі новини