1 2 3 4 5 6

Важка атлетика

Важкоатлет Олег Ніколаєнко встановив два рекорди на чемпіонаті України

Одразу два рекорди України з важкої атлетики встановив звягельчанин Олег Ніколаєнко на чемпіонаті України серед молоді віком до 23 років та Міжнародному турнірі пам’яті Заслуженого майстра спорту Я.Куценка, який на початку липня відбувся у Скадовську (Херсонська область). У ривку він взяв вагу 78 кг, а в сумі набрав 165 кг. Ще один звягельчанин - Максим Боярський  -  виконав І дорослий спортивний розряд.

Також під час проведення змагань 10 спортсменів відділення важкої атлетики Новоград-Волинської ДЮСШ (директор В.П.Єрмаков) на спортивних базах Скадовська провели навчально-тренувальні збори, мали нагоду спостерігати за виступами кращих важкоатлетів України, Молдови, Узбекистану та Вірменії. Культурну програму перебування на Півдні України доповнили відвідування дельфінарію та купання у морі.

Після змагань юні важкоатлети Звягельщини завітали до Чаплинки, де розташований зведений інженерний загін 12-го окремого полку оперативного забезпечення (командир — полковник Микола Борісов).

Спортсмени порадували земляків-військових своїми малюнками, листами з побажаннями, подарунками. Зі свого боку командир загону, майор Сергій Красько, показав майбутнім захисникам України, як живуть військові, продемонстрував їхню техніку та озброєння. Юні спортсмени мали можливість потренуватися у розборці й зборці автомата, ближче оглянути бойові машини.

Спортивний Житомир за матеріалами: Звягель

Теги: Звягель 

Схожі новини