1 2 3 4 5 6

Важка атлетика

Важкоатлети Житомирщини виграли дві бронзи на чемпіонаті України

Збірна Житомирщини завоювала шосте загальнокомандне місце на чемпіонаті України ФСТ «Колос» із важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 15 років, який в середині липня відбувся у Скадовську. Всього у змаганнях взяли участь 22 збірних.

Бронзу у ваговій категорії 69 кг завоював Олег Ніколаєнко, встановивши при цьому новий рекорд України серед молодших кадетів у сумі двоборства. лександр Плохотюк у запеклій боротьбі також став третім у ваговій категорії 77 кг.

Непогано виступили і інші спортсмени, яким лише трохи не вистчило, аби піднятися на п'єдестал пошани: Максим Боярський — 4 місце у ваговій категорії 85 кг, Віталій Якимович — 5 місце (56 кг), Денис Юрін — 5 місце (45 кг) і Олександр Ковальчук — 6 місце (45 кг).

«Порівнюючи з 2014 роком, коли у нас було десяте місце, це є високим здобутком, що говорить про злагоджену роботу як колективу федерації важкої атлетики Житомирської області, так і директора міської ДЮСШ В.П.Єрмакова», — прокоментував підсумки змагань тренер-викладач із важкої атлетики ДЮСШ Валерій Постіженко.