1 2 3 4 5 6

Важка атлетика

Звягельчанин Олег Ніколаєнко побив рекорд України, який він же встановин місяць тому

Подолавши штангу вагою 77 кг звягельчанин Олег Ніколаєнко встановин новий рекорд України у ривку на чемпіонаті України з важкої атлетики у Запоріжжі, який минулого тижня завершився в Запоріжжі. При цьому 13-річний важкоатлет побив власний же рекорд, який він встанови лише місяць тому. 

Молодого рекордсмена з Житомирщини привітав олімпійський чемпіон України  Олексій Торохтій, який був присутній на змаганнях. Останній для Олега є прикладом у досягненні високих спортивних результатів. Олімпійський чемпіон побажав нашому земляку встановити три нових рекорди України та завоювати золоту медаль на чемпіонаті України в Миколаєві, що відбудеться у жовтні.

Хлопець також отримав запрошення на навчання у Харківське державне вище училище фізкультури, також він є кандидатом до юнацької олімпійської збірної України.

Вдалими стали також результати спортсменів Новоград-Волинської ДЮСШ Лади Швець та Олександра Плохотюка. На думку тренера, Лада та Сашко на наступному чемпіонаті України також мають усі шанси здобути медалі.

Спортивний Житомир

Теги: Звягель 

Схожі новини