1 2 3 4 5 6

Велоспорт

Представниця Житомирщини Ольга Шекель потрапила в десятку найсильніших на чемпіонаті Європи з шосейного велоспорту

08.08.2017 10:39Велоспорт

З другого по шосте серпня в датському Хернінгу відбувся чемпіонат Європи з шосейного велоспорту, який проходить під егідою Європейського союзу велосипедистів (UEC). УКонтинентальна першість відкрилася індивідуальними категоріями в різних категоріях, а з п'ятниці по неділю в Хернінгу відбудуться групові гонки.

Найбільші надії українські вболівальники покладали на індивідуальну гонку у жіночій еліти, в якій збірна України могла похвалитися відразу двома найсильнішими спортсменками - екс-призером чемпіонату світу в обробленні Ганною Соловей і представницею Житомирщини Ольгою Шекель. Остання змогла показати в Данії дуже непоганий виступ: Шекель потрапила в десятку найсильніших, зайнявши дев'яту позицію і випередивши як мінімум ряд видатних спортсменок на кшталт німкені Шарлотті Беккер або італійки Елізи Лонго Боргини.

Правда, відставання Ольги від головного фаворита і переможниці, Еллен ван Дайк з Нідерландів, склало цілих 2:39. Завдяки своєму вражаючому виступу ван Дайк захистила титул чемпіонки Європи, здобутий минулого року. Голландка привезла практично хвилину бельгійці Анн-Софі Дуйх і хвилину з невеликим діючої олімпійській чемпіонці та чемпіонці Європи в груповій гонці Ганні ван дер Брега, яка також представляє Нідерланди. А ось Ганна Соловей, на жаль, вище 22-го рядка піднятися не змогла.

Спортивний Житомир

Схожі новини