1 2 3 4 5 6

Веслування

​На чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное у Копенгагені Четверікова і Лузан вибороли золото

Наші вітання спортсменкам та усьому тренерському штабу на чолі з Юрієм Чебаном

2021.09.18 14:14Веслування

​Двоє житомирських спортсменів у складі збірної України на чемпіонаті світу з веслування

У змаганнях візьмуть участь 22 спортсмени (12 – байдарка, 10 – каное).

2021.09.13 09:19Веслування

​У житомирському гідропарку відбудуться змагання з веслування на човнах «Дракон»

Управлінню комунального господарства міської ради - забезпечити наявність у місці проведення заходу ємкості з питною водою для потреб учасників змагань.

2021.09.10 13:35Веслування

Лузан і Четверікова – про нагороди Олімпіади: Досі в це не віримо

Лузан виграла «бронзу» на дистанції 200 метрів у каное-одиночці, після чого в тандемі з житомирянкою Четверіковою стала срібною призеркою в каное-двійці на 500 метрах.

2021.08.26 09:21Веслування

Людмила Лузан та житомирянка Анастасія Четверікова – срібні призерки Олімпійських ігор-2020 з веслування на каное-двійці

Це четверте «срібло» України на Олімпіаді-2020. І друга медаль саме у веслуванні – першу медаль здобула Людмила Лузан – «бронза» на каное-одиночці на дистанції 200 метрів.

2021.08.07 09:04Веслування

Лузан та житомирянка Четверікова з першого місця вийшли в півфінал

Півфінальні заїзди відбудуться в суботу, 7 серпня. Початок о 03:30 за Києвом.

2021.08.06 11:36Веслування

​На IX Всеукраїнських іграх з веслування на байдарках та каное спортсмени з Житомирщини вибороли 18 медалей

Житомирську область на цих змаганнях представляла команда ветеранів веслування СК «Каяк Україна» у кількості 9-и спортсменів.

2021.07.23 13:16Веслування

У Житомирі відбувся відкритий чемпіонат області з веслування на човнах «Дракон»

Участь в змаганнях взяли 7 команд, які змагалися на дистанціях 500 та 2000 метрів.

2021.07.05 14:13Веслування

Спортсмени Житомирщини на Кубку України з веслування на байдарках та каное вибороли 13 медалей

Житомирську область на цих змаганнях представляла команда ветеранів веслування СК «Каяк Україна» у кількості 10 спортсменів.

2021.06.08 14:19Веслування

На чемпіонаті України житомирські веслувальники завоювали 7 медалей

До складу команди увійшли житомиряни Анастасія Четверікова та Кирило Черноморов.

2021.06.01 15:23Веслування

Анастасія Четверікова з Житомирщини у складі екіпажу на каное-двійці кваліфікувалася на Олімпійські ігри-2020

27 травня жіночий екіпаж на каное-двійці, у складі Людмила Лузан (Полтавська обл.) та Анастасія Четверікова (Житомирська обл.) переміг на дистанції 500 м.

2021.05.27 15:12Веслування

Веслувальниця з Житомирщини зібрала увесь комплект нагород угорського етапу Кубку світу з веслування на байдарках і каное

З 12 по 16 травня у м.Сегед, Угорщина відбувся Кубок світу з веслування на байдарках і каное. Житомирську область на турнірі представляли спортсмени Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Анастасія Четверікова і Кирило Черноморов.

2021.05.18 13:10Веслування

Веслувальники з Житомирщини здобули 14 медалей на Кубку України з веслування на байдарках і каное

З 8 по 12 квітня 2021 року у місті Дніпро пройшли змагання Кубку України, пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рибчинської, з веслування на байдарках і каное.

2021.04.15 09:51Веслування