1 2 3 4 5 6

Веслування

Голова ОДА Віталій Бунечко пообіцяв веслувальникам допомогти вирішити проблему з керівництвом "Кавунових дач"

30.01.2020 15:35Веслування

Головний тренер збірної України з веслування на байдарках і каное Юрій Чебан готовий розглядати Житомир як місце підготовки збірної, якщо цю ініціативу підтримає місцева влада і допоможе вирішити певні проблеми, з якими зіткнулися веслувальники. Зокрема - вирішити проблему з керівництвом "Кавунових дач".

Про це він розповів під час зустрічі з головою ОДА Віталієм Бунечко.

- В нас був гіркий досвід проведення зборів на Житомирщині минулого року. Ми не знайшли спільної мови з керівництвом "Кавунових дач". Дуже гарне місце. Ми його розглядали як основне місце підготовки збірної юніорської команди. Ми готувалися там перед виїздами на чемпіонати Європи та світу. Гарне місце, але ми не можемо знайти порозуміння з їх керівництвом. Якби в цьому місці почати розвивати цей вид спорту, це було б ідеально, - розповів Юрій Чебан.

При цьому голова Житомирської міської федерації з веслування на байдарках і каное Кирил Лемке розповів, що один збір збірної України приносить області від 300 тисяч гривень. Адже він фінансується з державного бюджету. І ці кошти в підсумку отримує область, де ці збори проводяться. Юрій Чебан може проводити на Житомирщині до шести таких зборів.

- Якщо область зацікавлена в цих коштах, то ми просимо в цьому посприяти, - наголосив Лемке. - Якщо збірна почне тренуватися в Житомирі, то веслування може стати самоокупним для області.

Заступник голови ОДА Віктор Градівський одразу на зустрічі пообіцяв взяти питання "Кавунових дач" на контроль і розібратися в ситуації.

- Мова йде про мінінмум 1 800 000 грн в рік. Для області - це суттєва сума. Тому ми зробимо все від нас залежне, - пообіцяв Віталій Бунечко.

Також він припустив можливість будівництва водно-веслувальної бази в Житомирі, але це питання варто розглядати після завершення реконструкції стадіону "Полісся".

Спортивний Житомир
Теги: Віталій Бунечко 

Схожі новини