1 2 3 4 5 6

Веслування

Обласна рада планує передати на баланс обласній школі вищої спортивної майстерності готель «Зарічани»

19.06.2020 14:00Веслування

Житомирська обласна рада планує передати на баланс Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності майновий комплекс готелю «Зарічани», який знаходиться за адресою: Житомирський район, с. Зарічани, вул. Бориса Тена, 166 і більш відомий як «Кавунова дача».

Проект рішення опубліковано на сайті Житомирської обласної ради.

В документі йдеться, що передача відбувається "з метою розвитку водно-веслувальних видів спорту на Житомирщині" за поданням Житомирської обласної державної адміністрації.

Нагадаймо, що взимку цього року голова ОДА Віталій Бунечко зустрічався в Житомирі із головним тренером збірної України з веслування Юрієм Чебаном. Тоді він пообіцяв веслувальникам вирішити пробелми із проведенням зборів на базі "Кавунових дач".

Сесія обласної ради, на якому буде розглянуте питання передачі комплексу, запланована на 25 червня.

Зараз даний об’єкт перебуває на балансі комунального підприємства «Готельний комплекс «Україна».

Проект рішення передбачає:

1. Передати з балансу комунального підприємства «Готельний комплекс «Україна» Житомирської обласної ради на баланс комунального закладу «Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності» Житомирської обласної ради об’єкти нерухомого та рухомого майна майнового комплексу готелю «Зарічани», який є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області та знаходиться за адресою: Житомирський район, с. Зарічани, вул. Бориса Тена, 166.
2. Закріпити за комунальним закладом «Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності» Житомирської обласної ради на праві оперативного управління майно, зазначене у пункті 1 рішення.
3. Керівникам вищезазначених підприємства і закладу здійснити передачу вказаного майна відповідно до чинного законодавства та у місячний термін надати обласній раді акт приймання-передачі.
4. Керівнику комунального закладу «Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації іншого речового права – права оперативного управління.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

Спортивний Житомир

Теги: влада ОШВСМ 

Схожі новини