1 2 3 4 5 6

Веслування

Перетворити "Кавунові дачі" на водно-веслувальну базу: навіщо це Житомиру і чому депутати проти. ВІДЕО

17.07.2020 15:57Веслування

Перетворити готельний комплекс "Зарічани", відомий житомирянам як "Кавунові дачі" на водно-веслувальну базу для підготовки національних збірних України та житомирських спортсменів хоче Обласна школа вищої спортивної майстерності.

За словами директора ОШВСМ Василя Грибука для перепрофілювання комплексу не знадобиться додаткових бюджетних коштів. Сама ж база зможе бути не лише самоокупною, а й заробляти - головний тренер національної збірної Юрій Чебан на зустрічі з губернатором Віталієм Бунечком говорив про суму в два мільйони гривень. І готовий вже восени привезти юнацьку збірну.

Однак рішення про передачу депутати так і не розглянули на 31 сесії Житомирської обласної ради. Питання отримало погодження на гуманітарній комісії, але бюджетна намагалася відправити на доопрацювання. Зрештою питання зняли перед початком сесії.

Що потрібно ОШВСМ аби перетворити "Кавунові дачі" під Житомиром на базу підготовки національних збірних України з водно-веслувального спорту і чому на сесії Житомирської обласної ради це питання так і не розглянули - ми спробували розібратися. А заодно побачити де і в яких умовах зараз тренуються юні житомирські веслувальники.

Подробиці дивіться у відеосюжеті

Спортивний Житомир

Теги: ОШВСМ 

Схожі новини