1 2 3 4 5 6

Веслування

​У житомирському гідропарку відбудуться змагання з веслування на човнах «Дракон»

10.09.2021 13:35Веслування

У Житомирі 18 вересня на території міського гідропарку відбудуться змагання з веслування на човнах «Дракон»

Проєкт рішення виконавчого комітету «Про організацію проведення змагань з веслування на човнах «Дракон» опубліковано на сайті міськради 9 вересня.

«Відповідно до статей 32, 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення проведення змагань з веслування на човнах «Дракон», виконавчий комітет міської ради вирішив:. Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради спільно з громадською організацією «Федерація з веслування на човнах «Дракон» Житомирської області» (за згодою) забезпечити організацію та проведення 18 вересня 2021 року на території міського гідропарку змагань з веслування на човнах «Дракон» з дотриманням протиепідемічних заходів», - зазначається в проєкті.

Житомирській міській комунальній рятувальній службі на воді міської ради доручено забезпечити супровід катером під час змагань уздовж берегової лінії міського гідропарку 18 вересня 2021 року з 08.00 до 18.00 год.

Управлінню комунального господарства міської ради - забезпечити наявність у місці проведення заходу ємкості з питною водою для потреб учасників змагань.

Теги: Дракон веслування змагання  

Схожі новини