1 2 3 4 5 6

Веслування

В бюджеті Житомира на 2020 рік не передбачено коштів на базу водних видів спорту

30.01.2020 16:19Веслування

Кошти на відновлення/продовження будівництва бази водних видів спорту в Житомирі на 2020 рік не передбачені. Про це "Спортивному Житомиру" розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.

- В 2015 році було закладене фінансування на будівництво бази водних видів спорту. Управління капітального будівництва оголосило тендер. Тендер виграв підрядник, який виявився непорядкним. І в зв’язку з цим почалася судова тяганина. На нього подали в суд і міська рада, і міська прокуратура. Кілька років тривав суд. Зараз він завершився і справа знаходиться у виконавчої служби. Суд постановив повернути кошти та матеріали. Зараз відбувається реалізація рішення суду, працює виконавча служба.

За словами Ірини Ковальчук, аби поновлювати роботу над проектом, потрібно переглядати проектно-кошторисну документацію. Тому що з’явилося багато пропозицій від федерацій та спортсменів. Але на 2020 рік кошти не передбачені.

- Потрібно переглядати проект, тому що з’явилося багато пропозицій від федерацій, спортсменів. Якщо поновлювати роботу над проектом, потрібно переглядати проектно-кошторисну документацію. Але на 2020 рік кошти не передбачені.

Нагадаймо, що будівництво бази водних видів спорут в Житомирі мало розпочатися наприкінці 2016 року. Але натомість розпочалася судова тяганина.

Спортивний Житомир

Теги: влада гроші 

Схожі новини