1 2 3 4 5 6

Веслування

​Житомирська каноїстка Анастасія Четверікова: Стабільно високий результат в двійці - це мій прямий квиток на Олімпіаду

29.09.2020 14:07Веслування

Житомирська каноїстка Анастасія Четверікова виграла золоту і бронзову медалі на Кубку світу з веслування, який 27 вересня завершився в Сегеді. Після змагань дівчина побувала в Житомирі і поділилася враженнями від змагань зі "Спортивним Житомиром".

- Через пандемію Кубок світу в Сегеді став єдиним міжнародним стартом цього року. Як ти оцінюєш свої результати і як на них вплинув карантин?
- Під час карантину ми посилено готувалися вдома. І за літо встигли набрати форму під час НТЗ національної збірної. Я готувала двійку, ми відпрацьовували 200 метрів. Також готувалася в міксті. І проходження дистанції в двійці я оцінюю дуже добре. В принципі, до чого ми готувалися, те й показали. В двійці мікст я теж задоволена результатом. А от результатом в соло - не задоволена абсолютно. Бо можна було показувати значно кращий результат. Але для мене це стане хорошим уроком і мотивацією більше працювати в майбутньому.

- Ти змагалися на новому каное. Які враження?
- Так, перед стартом я отримала нову лодку і вона просто супер. Давно мріяла про малюнок пантери. Не бачила, як вона виглядатиме. Мені кидали ескізи і ми зупинилися на цьому варіанті. Але коли я її побачила, то була в захваті - вживу виглядає набагато яскравіше. Лодка просто ідеальна для мене.

- Повертаючись до змагань, які завдання ти ставила перед собою?
- Зараз моя головна задача - показувати стабільно високий результат в двійці. Бо це прямий квиток на Олімпійські ігри. Україна вже має ліцензію в двійці. А відбирається вона по самому сильному екіпажу. Тому мені потрібно постійно працювати, підтверджувати свої результати.

- Тобто конкуренція за місце в двійці зберігається?
- Звісно, і вона досить висока. Є багато дівчат, які хочуть потрапити в цю двійку і багато тренуються для цього. Але на даний момент наша двійка найсильніша.

- Які твої подальші плани?
- Готуватися до наступного року. Змагальний сезон цього року завершено. Зараз в нас будуть збори в Турції. Будемо готуватися до Олімпійських ігор наступного року.

- Як ставишся до переносу Олімпійських ігор?
- З одного боку це погано. Бо я серйозно і багато готувалася, морально налаштовувалася. І коли стало відомо про перенос, то спочатку руки опускаються, звісно. А потім переосмислили і вирішили, що в нас є ще час, аби краще підготуватися.

Спортивний Житомир

Теги: Анастасія Четверікова ОШВСМ інтерв'ю 

Схожі новини