1 2 3 4 5 6

Веслування

Житомирські ветерани взяли участь у змаганнях «Уманська регата» з веслування на байдарках і каное

07.07.2020 18:22Веслування

Житомиряни взяли участь у змаганнях «Уманська регата» серед ветеранів з веслування на байдарках і каное, які нещодавно відбулися у місті Умань Черкаської області на водоймі у центрі міста.

Унікальність «Уманської регати» полягає в тому, що вона на 100% ініційована і організована уманчанами ― випускниками веслувального відділення Уманської ДЮСШ різних років, проведена спільнокоштом самих учасників змагань.

Особливо відзначились: триразовий чемпіон світу 2019 року з веслування на байдарках серед ветеранів Владислав Юзюк (Тернопіль), який завоював 7 золотих нагород, Сергій Юрчук (Черкаси), Сергій Устименко (Дніпро) – каное та Ілля Михайлюк, Сервуля Сергій (Житомир) – байдарка.

Також, це перші змагання серед ветеранів усіх видів спорту на Україні з початку послаблення карантину. Дистанція була облаштована у стислий термін (червень) силами місцевих спортсменів – ветеранів за кошти, які збирали ветерани веслування по всій Україні. Всі витрати на працю суддівської колегії проводились за рахунок учасників змагань, а спонсори «Умань пиво» забезпечили учасників питною водою та газованими напоями.

Результати за участю житомирян

К-1 200 м чоловіки 35-39 фінал
1 місце - Покрищенко Сергій, Херсон
2 місце - Широких Олександр, Херсон
3 місце - Стасі Олександр, Запоріжжя
4 місце - Білан Вадим, Житомир

К-1 200 м чоловіки 55-59
1 місце - Козлов Ігор, Херсон
2 місце - Дробанцев Євген, Запоріжжя
3 місце - Черевко Валерій, Одеса
.....
6 місце - Балабаєв Ігор, Житомир

К-2 200 м чоловіки 35-39
1 місце - Житомир - Михалюк Ілля та Сервуля Сергій
2 місце - Херсон - Піркл Михайло та Покрищенко Сергій
3 місце - Запоріжжя - Єпішкін Вадим та Стасі Олександр

К-4 200 м чоловіки
1 місце - Львів - Кіндзера Юрій, Романів Олег, Баллод Євген, Нагуляк Олексій (ост - Миколаїв)
2 місце - Херсон - Карабута Євген, Покрищенко Сергій, Піркл М., Мегеря Микола
3 місце - Житомир - Балабаєв Ігор, Гармаш Юрій, Михалюк Ілля, Сервуля Сергій

К-1 4х200 м чоловіки
7 місце - Житомир - Гармаш Юрій, Коровін Дмитро, Михалюк Ілля, Сервуля Сергій

К-1 500м чоловіки 45-49
1 місце - Юзюк Владислав, Тернопіль
2 місце - Михалюк Ілля, Житомир
3 місце - Куземко Віталій, Тернопіль

К-4 500 м чоловіки
1 місце - Житомир - Коровін, Гармаш Юрій, Михалюк Ілля, Сервуля Сергій
2 місце - Львів - Кіндзера Юрій, Романів Олег, Баллод Євген, Нагуляк Олексій
3 місце - Умань - Ганіч Олег, Діденко Роман, Слівко Олександр, Федько Дмитро

К-1 1000 м чоловіки 45-49
1 місце - Білий Дмитро - Херсон
2 місце - Михалюк Ілля - Житомир
3 місце - Мегеря Микола - Херсон

Спортивний Житомир

Теги: ветерани 

Схожі новини