1 2 3 4 5 6

Вільна боротьба

​У Малині нагородили призерів ІХ Всеукраїнського турніру «Крок до Олімпу»

У змаганнях узяло участь 258 учасників віком до 12 років у складі 20 команд з різних куточків України.

2022.01.15 16:13Вільна боротьба

На чемпіонаті України з вільної боротьби спортсмени з Житомирської області вибороли призові місця

Вітаємо з хорошим результатом спортсменів та їх тренерів і бажаємо досягнення нових спортивних перемог у новому році.

2021.12.28 13:10Вільна боротьба

Асоціація спортивної боротьби Житомирщини підбила підсумки року та нагородила кращих спортсменів

Тренер дівчини впевнено назвав таку несподіванку шансом для Анастасії.

2021.12.07 15:48Вільна боротьба

​На відкритому Кубку Львова з вільної боротьби коростенець виборов золото

Вітаємо з хорошим результатом спортсмена та його тренера і бажаємо досягнення нових спортивних висот.

2021.12.07 09:39Вільна боротьба

Бердичіський спортсмен – бронзовий призер чемпіонату Канади з вільної боротьби

Нещодавно бердичівський спортсмен полетів до Канади, де і взяв участь у чемпіонаті Канади з вільної боротьби.

2021.12.06 13:36Вільна боротьба

Житомирська спортсменка Анастасія Лавренчук стала чемпіонкою світу з вільної боротьби

3-5 листопада в Белграді (Сербія) відбувся чемпіонат світу з вільної та жіночої боротьби серед спортсменів до 23 років.

2021.11.06 09:00Вільна боротьба

​У Бердичеві стартував чемпіонат області з вільної боротьби

У змаганнях беруть участь близько 100 юнаків та дівчат.

2021.10.08 14:16Вільна боротьба

Дві борчині з Житомирської області здобули медалі на чемпіонаті України

Вони є вихованками Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності.

2021.10.05 09:41Вільна боротьба

У Житомирі стартував Чемпіонат України з вільної боротьби

У чемпіонаті, котрий проходитиме 8 та 9 вересня, беруть участь близько 160 спортсменів з 20 областей України.

2021.09.09 08:49Вільна боротьба

​Спортсмени з Житомирщини вибороли золото та бронзу на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Жіноча збірна України з боротьби посіла 2 місце в командному заліку на чемпіонаті Європи!

2021.06.22 14:43Вільна боротьба

Спортсмени з Житомирщини зайняли призові місця на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток

З 5 по 8 травня 2021 року у м.Хмельницький відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток. Житомирську область на турнірі представляли вихованці Житомирської обласної школи вищої майстерності.

2021.05.11 16:48Вільна боротьба

Борчині з Житомирщини здобули шість медалей на чемпіонаті України з вільної боротьби

З 26 по 29 квітня 2021 року в м. Бахмут проходив чемпіонат України серед юніорів та юніорок 2001-2003 р.н. Житомирську область на турнірі представляли 17 спортсменів, серед них вихованці Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності

2021.04.29 09:33Вільна боротьба

Представник Житомирщини з вільної боротьби побореться за олімпійську ліцензію на іграх у Токіо

З 16 по 20 березня у Будапешті (Угорщина) 280 спорстменів з 35 європейських країн будуть змагатися за олімпійські ліцензії. Путівки до Токіо отримають лише фіналісти змагань, тобто, спортсмени які посіли перше та друге місце. Від Житомирщини у складі збірної України за олімпійську ліцензію побореться Василь Шуптар у ваговій категорії 65 кг.

2021.03.17 10:06Вільна боротьба

Житомирські спортсмени вибороли дві бронзові медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби

19-21 січня у Харкові пройшов Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків. Житомирську область на турнірі представляли семеро спортсменів. Двоє з них вибороли бронзові нагороди.

2021.01.22 13:19Вільна боротьба