1 2 3 4 5 6

Вільна боротьба

Бердичіський спортсмен – бронзовий призер чемпіонату Канади з вільної боротьби

Бердичівські спортсмени продовжують підтверджувати свою високу професійну майстерність на змаганнях міжнародного рівня. У Канаді відбувся чемпіонат країни з вільної боротьби. У цих змаганнях взяв участь талановитий бердичівлянин Богдан Тіторенко.

Про це 6 грудня повідомляє сайт Ріо Бердичів.

"Наш земляк почав займатися вільною боротьбою у ДЮСШ імені В. О. Лонського під керівництвом тренера-викладача Віктора Руса, далі навчався у Білоцерківському спортивному ліцеї-інтернаті, потім повернувся до Бердичева, де тренувався під керівництвом Ернеста Мардоянца. Потім було навчання у Львові і знову повернення до рідного міста та тренування у спортивному клубі ««King Mount» під керівництвом Володимира Гурського та Ернеста Мардоянца", - зазначається на сайті.

Нещодавно бердичівський спортсмен полетів до Канади, де і взяв участь у чемпіонаті Канади з вільної боротьби. На змаганнях Богдан Тіторенко провів шість поєдинків. Здобув п’ять перемог та в одному поступився і здобув звання бронзового призера чемпіонату Канади з вільної боротьби.

«Першу сутичку у турнірі я програв призеру чемпіонату світу у рівній боротьбі з рахунком 7:12, а далі у наступних п’яти сутичках я переміг явною перевагою. Хочу також подякувати своїм батькам Олександру та Ірині Тітаренко за ту підтримку, яку вони мені дають. У мене також є молодший брат, він теж займається боротьбою та є призером чемпіонату України. Я їх дуже люблю», – розповів Богдан Тітаренко.

Богдан Тітаренко

Богдан Тітаренко

Богдан Тітаренко

Богдан Тітаренко

Теги: Тіторенко вільна боротьба Бердичів  

Схожі новини