1 2 3 4 5 6

Вільна боротьба

Бердичівські борці успішно виступили на домашньому Чемпіонаті області

У Бердичеві в спортивному залі ДЮСШ імені Віталія Лонського відбувся Чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби серед дорослих.

У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з Бердичева, Малина, Новоград-Волинського, Коростеня, Любара, Андрушівки, Олевську та інших населених пунктів Житомирщини. Ці змагання мати статус відбіркових на Кубку України з вільної боротьби.
На змаганнях був присутній старший тренер збірної Житомирської області з вільної боротьби Сергій Мельник. Він, тренери та спортсмени з інших міст дуже задоволені умовами спортивного комплексу, у якому проводився Чемпіонат області.

Чемпіонат Житомирської області відбувся у десяти вагових категоріях, в особистому та командному залі серед дорослих у чоловіків та жінок. Бердичів представляли 15 спортсменів, вихованців ДЮСШ імені Віталія Лонського.

Троє бердичівських спортсменів стали Чемпіонами Житомирської області: Арман Мардоянц, Дмитро Мерзлікін та Ярослав Петричук. А у командному заліку за підсумками змагань також перемогла команда міста Бердичева.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Теги: Бердичів 

Схожі новини