1 2 3 4 5 6

Вільна боротьба

Коростенці виграли 8 медалей на чемпіонаті Житомирської області з вільної боротьби

Спортсмени Коростенської філії Житомирської ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Гулакова Богдана Анатолійовича здобули 4 золотих, 1 срібна та 3 бронзові медалі на чемпіонаті Житомирської області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 1996/1999 років народження, який відбувся з 25 по 26 березня у с. Гамарня Малинського району.

Володарями золота стали: Кутишенко Вадим (вагова категорія 84кг), Ярмоленко Дмитро (вагова категорія 55кг), Федоренко Валерія (вагова категорія 51кг) та Скиданчук Анастасія (вагова категорія 44кг).

Срібною призеркою чемпіонату стала Смирнова Людмила (вагова категорія 59кг), бронзовими призерами опинились Данюк Віктор (вагова категорія 84кг), Васьківський Дмитро (вагова категорія 60кг) та Семенчук Тетяна (вагова категорія 55кг).

Вітаємо переможців та їх тренера з хорошим результатом.