1 2 3 4 5 6

Вільна боротьба

Малинчанин Валерій Андрійцев виграв срібло на міжнародному Меморіалі з вільної боротьби у болгарському місті Русе

Призер Олімпіади-2012, малинчанин Валерій Андрійцев виграв срібло на міжнародному Меморіалі з вільної боротьби пам'яті Дана Колова і Ніколи Петрова, який 3 березня завершився у болгарському місті Русе.

У фіналі вагової категорії 97 кг. Валерій поступився дворазовому чемпіону світу, чинному олімпійському чемпіону Кайлу Снайдеру зі США. Американець виграв 4:0. Але потрібно пам'ятати, що наш спортсмен зараз лише набирає форму після важкої травми і тривалого лікування.

Цього року турнір у Русе зібрав найкращих спортсменів, тому конкуренція була надзвичайно високою. У стартовому поєдинку Валерій Андрійцев перміг бронзового призера чемпіонату Азії-2017 Мін-Вона Сео з Кореї - 5:2. В 1/8 фіналу Валерій переконливо 7:0 здолав росіянина Ігоря Овсяннікова, а в чвертьфіналі у важкому поєдинку переміг досвідченого грузина Звіаді Метревелі з рахунком 3:2.

У півфіналі Валерій зійшовся зі старим знайомим за півфіналом Олімпіади у Лондоні, дворазовим чемпіоном світу Резою Яздані з Ірану. Перемігши чинного чемпіона планети тоді, в 2012-му, Андрійцев створив справжню сенсацію. Напружений поєдинок завершився звитягою українця 5:4.

Загалом українські борці здобули на змаганнях в Русе п'ять нагород.