1 2 3 4 5 6

Вільна боротьба

Спортсменки з Житомирщини виграли дві бронзи на турнірі з вільної боротьби у Львові

Дві бронзові нагороди здобули олевські спортсменки на XІІ відкритому Всеукраїнському турнірі-меморіалі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (1998-2000 р

2015.07.08 12:01Вільна боротьба

Звягельчани здобули дві золоті медалі на всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи І.Луцкова

Справжнім спортивним раєм можна назвати селище Пісківка, що на Київщині, де створено розвинену мережу спортивної інфраструктури

2015.06.22 09:56Вільна боротьба

Валерій Андрійцев: «На килим виходив лише за перемогою»

Після здобуття бронзової нагороди І Європейських ігор з вільної боротьби Валерій Андрійцев (97 кг) розповів прес-службі НОК України, яким був шлях до цієї нагороди.

2015.06.18 12:46Вільна боротьба

Віце-чемпіонка І Європейських ігор Тетяна Лавренчук: \"Не хочу я ні до якого Азербайджану!\"

Срібна призерка Європейських ігор з жіночої боротьби, звягельчанка Тетяна Лавренчук одразу після нагородження у Баку розповіла \"Галичині Спортивній\", що навіть про бронзову медаль не наважувалася мріяти, щоб не зурочити

2015.06.18 01:02Вільна боротьба

Малинчанин Валерій Андрійцев став бронзовим призером I Європейських ігор в Баку

Срібний призер Олімпійських ігор з вільної боротьби, малинчанин Валерій Андрійцев став бронзовим призером I Європейських ігор в Баку

2015.06.17 10:20Вільна боротьба

Звягельчанка Тетяна Лавренчук: Причиною поразки у фіналі стало хвилювання

Володарка срібної медалі І Європейських ігор з вільної боротьби, звягельчанка Тетяна Лавренчук прокоментувала прес-службі НОК України свій виступ на престижному турнірі та поділилася враженнями від перебування в Баку.

2015.06.17 03:14Вільна боротьба

В Олевську відбувся турнір з вільної боротьби \"Поліський килим\"

Команда Олевська виграла I загальнокомандне місце на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби «Поліський килим», який 13 червня завершився в Олевську

2015.06.16 11:29Вільна боротьба

Борчиня з Житомирщини вийшла у фінал І Європейських ігор в Баку

Спортсменка з Новоград-Волинського Тетяна Лавречнук боротиметься за золото у вільній боротьбі (вагова категорія - 58 кілограм) на І Європейських ігор, що зараз тривають у Баку

2015.06.16 11:09Вільна боротьба

Тетяна Лавренчук з Житомирщини завойовує срібло для збірної України в Баку

Срібну медаль з вільної боротьби для збірної України на І Європейських іграх в Баку завоювала спортсменка з Новоград-Волинського Тетяна Лавречнук

2015.06.16 06:07Вільна боротьба

Звягельчани здобули чотири медалі на турнірі з вільної боротьби у Хмельницькому

Двоє спортсменів з Новоград-волинського - Кирило Скорик і Богдан Котович - зустрілися у фіналі вагової категорії 26 кг Всеукраїнського юнацького турніру із вільної боротьби серед спортсменів 2004-2005 років народження, який відбувся у Хмельницькому

2015.06.08 10:24Вільна боротьба

Звягельчани виграли чемпіонат Житомирщини з вільної боротьби

Перше командне місце підкорилося борцям Новоград-Волинської школи вільної боротьби на чемпіонаті області серед кадетів (1998-2000 років народження), що проходив у Коростені

2015.05.18 08:38Вільна боротьба

Борці з Житомирщини привезли три золоті медалі з всеукраїнського турніру

Чемпіонат області з вільної боротьби серед юніорів (1995-97 р

2015.04.27 09:36Вільна боротьба

Золото, срібло і бронза: звягельські борчині тріумфально виступили на чемпіонаті України

Спортивні фахівці вже охрестили чемпіонат України, що пройшов у Харкові 6-9 квітня, найяскравішою борцівською подією цього року в країні

2015.04.20 10:58Вільна боротьба

Звягельчани здобули три золоті медалі на Всеукраїнських змаганнях з вільної боротьби у Малині

В Україні тривають турніри з вільної боротьби серед дітей та молоді під гаслом «Крок до Олімпу»

2015.04.06 09:47Вільна боротьба

Звягельчани виграли чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби серед юніорів

27 березня на базі Малинського лісотехнічного коледжу проходив чемпіонат області з вільної боротьби серед юніорів

2015.04.03 05:21Вільна боротьба

Коростенець Микола Зарицький - срібний призер турніру з вільної боротьби пам’яті Смірнова

З 28 по 29 березня у Ковелі відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Смірнова

2015.03.30 03:27Вільна боротьба

Малинчанин Валерій Андрійцев – бронзовий призер Кубка Тахті з вільної боротьби

На престижному міжнародному турнірі з вільної та греко-римської боротьби Кубок Тахті, який триває в Ірані та зібрав найсильніших борців світу, срібний призер Олімпійських ігор Валерій Андрійцев здобув бронзову медаль

2015.02.13 02:19Вільна боротьба

Звягельчанка Світлана Рижикова мріє потрапити на Олімпіаду у Ріо-де-Жанейро

Про таких, як вона, говорять: активістка, спортсменка і, просто, красуня

2015.01.19 11:03Вільна боротьба

Звягельчани здобувають медалі по вільній боротьбі

Четверо дівчат і троє юнаків захищали спортивну честь Новограда-Волинського на кубку України з вільної боротьби, що проходив у Броварах

2014.12.22 09:26Вільна боротьба