1 2 3 4 5 6

Вільна боротьба

Представник Житомирщини Василь Шуптар виграв бронзу чемпіонату Європи з вільної боротьби

Український борець вільного стилю Василь Шуптар, який виступає у ваговій категорії до 65 кг. і представляє Житомирщину, піднявся на третю сходинку п'єдесталу чемпіонату Європи з боротьби, який проходить в Бухаресті.

Василь Шуптар розпочав з впевненої перемоги 4:0 над іспанським борцем (який між іншим двічі виграв чемпіонат Середземномор’я). В чвертьфіналі, зустрівшись з італійським борцем, наш спортсмен показав ще кращий результат - 10:0.

Але сутичка за вихід до фіналу виявилася непростою. Турецький спортсмен, володар бронзи ЧЄ та золота середземноморського чемпіонату, цього разу виявися трішки сильнішим і Василь поступився з рахунком 9:6.

Проте в бронзовому фіналі Василь переміг польського борця на туше та здобув бронзову нагороду.

Змагання в столиці Румунії триватимуть до 14 квітня. У програмі - змагання з греко-римської, а також з вільної боротьби серед чоловіків і жінок. Збірна України виступає в найсильнішому складі.

Вітаємо Василя та тренерський штаб з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів на міжнародній арені