1 2 3 4 5 6

Вільна боротьба

Представник Житомирщини з вільної боротьби побореться за олімпійську ліцензію на іграх у Токіо

З 16 по 20 березня у Будапешті (Угорщина) 280 спорстменів з 35 європейських країн будуть змагатися за олімпійські ліцензії. Путівки до Токіо отримають лише фіналісти змагань, тобто, спортсмени які посіли перше та друге місце.

Від Житомирщини у складі збірної України за олімпійську ліцензію побореться Василь Шуптар у ваговій категорії 65 кг.

Повний перелік учасників у вагових категоріях, де змагатимуться наші борці.

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

57kg

Arsen HARUTYUNYAN (ARM)

Giorgi EDISHERASHVILI (AZE)

Uladzislau ANDREYEU (BLR)

Georgi Valentinov VANGELOV (BUL)

Levan METREVELI VARTANOV (ESP)

Beka BUJIASHVILI (GEO)

Niklas STECHELE (GER)

Gamzatgadzsi HALIDOV (HUN)

Simone Vincenzo PIRODDU (ITA)

Vladimir EGOROV (MKD)

Razvan Marian KOVACS (ROU)

АНДРІЙ ЯЦЕНКО (UKR)


65kg

Vazgen TEVANYAN (ARM)

Haji ALIYEV (AZE)

Niurgun SKRIABIN (BLR)

Vladimir Vladimirov DUBOV (BUL)

Juan Pablo GONZALEZ CRESPO (ESP)

Ilman MUKHTAROV (FRA)

George Anthony RAMM (GBR)

Vladimer KHINCHEGASHVILI (GEO)

Alexander SEMISOROW (GER)

Georgios PILIDIS (GRE)

Abdellatif MANSOUR (ITA)

Elmedin SEJFULAU (MKD)

Magomedmurad GADZHIEV (POL)

George BUCUR (ROU)

David HABAT (SLO)

Selahattin KILICSALLAYAN (TUR)

ВАСИЛЬ ШУПТАР (UKR)


74kg

Eriglent PRIZRENI (ALB)

Hrayr ALIKHANYAN (ARM)

Simon MARCHL (AUT)

Khadzhimurad GADZHIYEV (AZE)

Mahamedkhabib KADZIMAHAMEDAU (BLR)

Ali Pasha Ruslanovich UMARPASHAEV (BUL)

Jonatan ALVAREZ DIAZ (ESP)

Erik REINBOK (EST)

Charles André AFA (FRA)

Amir Reza GHASEMIKIA (GBR)

Avtandil KENTCHADZE (GEO)

Georgios KOUGIOUMTSIDIS (GRE)

Murad KURAMAGOMEDOV (HUN)

Csaba VIDA (HUN)

Mitchell Louis FINESILVER (ISR)

Andrius MAZEIKA (LTU)

Maxim VASILIOGLO (ROU)

Malik Michael AMINE (SMR)

Marc DIETSCHE (SUI)

Tajmuraz Mairbekovic SALKAZANOV (SVK)

Soner DEMIRTAS (TUR)

ДЕНИС ПАВЛОВ (UKR)


86kg

Hovhannes MKHITARYAN (ARM)

Abubakr ABAKAROV (AZE)

Ali SHABANAU (BLR)

Akhmed Adamovitch MAGAMAEV (BUL)

Taimuraz FRIEV NASKIDAEVA (ESP)

Ville Tapani HEINO (FIN)

Akhmed AIBUEV (FRA)

Sandro AMINASHVILI (GEO)

Ahmed Ruslanovic DUDAROV (GER)

Georgios SAVVOULIDIS (GRE)

Istvan VEREB (HUN)

Patrik SZUROVSZK I(HUN)

Milan MESTER (HUN)

Uri KALASHNIKOVI (SR)

Simone IANNATTONI (ITA)

Ivars SAMUSONOKS (LAT)

Zbigniew Mateusz BARANOWSKI (POL)

Boris MAKOEV (SVK)

Osman GOCEN (TUR)

МУХАМЕД АЛІЄВ (UKR)


97kg

Aliaksandr HUSHTYN (BLR)

Ahmed Sultanovich BATAEV( BUL)

Erik Sven THIELE (GER)

Timofei XENIDIS (GRE)

Milan Andras KORCSOG (HUN)

Abraham de Jesus CONYEDO RUANO (ITA)

Lukas KRASAUSKAS (LTU)

Albert SARITOV (ROU)

Radoslaw BARAN (POL)

Samuel SCHERRER (SUI)

Suleyman KARADENIZ (TUR)

МАГАМЕД ЗАКАРІЄВ (UKR)


ЖІНОЧА БОРОТЬБА

53kg

Leyla GURBANOVA(AZE)

Vanesa KALADZINSKAYA (BLR)

Sezen Behchetova BELBEROVA (BUL)

Marina RUEDA FLORES (ESP)

Nina HEMMER( GER)

Mercedesz DENES (HUN)

Szimonetta Timea SZEKER (HUN)

Jessica Cornelia Francisca BLASZKA (NED)

Andreea Beatrice ANA (ROU)

Stalvira ORSHUSH (RUS)

Sofia Magdalena MATTSSON (SWE)

Zeynep YETGIL (TUR)

МАРІЯ ВИННИК (UKR)


57kg

Alyona KOLESNIK (AZE)

Evelina Georgieva NIKOLOVA (BUL)

Graciela SANCHEZ DIAZ (ESP)

Laura MERTENS (GER)

Emese BARKA (HUN)

Ramona GALAMBOS (HUN)

Aurora RUSSO (ITA)

Grace Jacob BULLEN (NOR)

Kateryna ZHYDACHEVSKA (ROU)

Veronika CHUMIKOVA (RUS)

Sara Johanna LINDBORG (SWE)

Bediha GUN (TUR)

АЛІНА ГРУШИНА-АКОБІЯ (UKR)


62kg

Tetiana OMELCHENKO(AZE)

Maryia MAMASHUK (BLR)

Lydia PEREZ TOURINO (ESP)

Ameline DOUARRE (FRA)

Luisa Helga Gerda NIEMESCH (GER)

Sara DA COL (ITA)

Anastasija GRIGORJEVA (LAT)

Mariana CHERDIVARA ESANU (MDA)

Katarzyna MADROWSKA (POL)

Kriszta Tunde INCZE (ROU)

Liubov OVCHAROVA (RUS)

Elif Jale YESILIRMAK (TUR)

ІРИНА КОЛЯДЕНКО (UKR)


76kg

Martina KUENZ (AUT)

Gozal ZUTOVA (AZE)

Vasilisa MARZALIUK (BLR)

Mariya Gerginova ORYASHKOVA (BUL)

Pauline Denise LECARPENTIER (FRA)

Georgina Olwen NELTHORPE (GBR)

Aikaterini Eirini PITSIAVA (GRE)

Zsanett NEMETH (HUN)

Bernadett NAGY (HUN)

Eleni PJOLLAJ (ITA)

Kamile GAUCAITE (LTU)

Iselin Maria Moen SOLHEIM (NOR)

Natalia Iwona STRZALKA (POL)

Catalina AXENTE (ROU)

Natalia VOROBEVA (RUS)

Yasemin ADAR (TUR)

АЛЛА БЕЛІНСЬКА (UKR)

Нагадаємо, житомирські спортсмени вибороли дві бронзові медалі на чемпіонаті україни з вільної боротьби.
Теги: Боротьба Олімпіада Шуптар 

Схожі новини