1 2 3 4 5 6

Вільна боротьба

Спаринги з сином і ремонт квартири. Малинчанин Валерій Андрійцев розповів про тренування під час карантину

З оголошенням по всій країні карантину срібний призер Олімпійських ігор-2012 з вільної боротьби, малинчанин Валерій Андрійцев самоізолювався вдома, у київській квартирі разом із коханою дружиною Вітою, трирічним синочком і по-сумісництву спаринг-партнером Богданчиком та декоративним білим кроликом на ім’я Бараш.

Скориставшись нагодою, Валерій вирішив зробити у житлі ремонт. Тому нині клопотів борцеві не бракує.

Звісно, форму Андрійцев теж підтримує, адже розраховує наступного року пробитися на третю в кар’єрі Олімпіаду.

«Маю декілька комплексів вправ, - сказав Валерій проектові «Спорт вдома в умовах коронавірусу» від управління фізкультури та спорту Київської обласної державної адміністрації. – Вправи чергую та роблю майже щодня за певним графіком. Не таємниця, які саме вправи, вони доволі прості, йдуть у певній комбінації та інтенсивності. Самим комплексам вправ приділяю по півгодини, а другу частину тренування заповнюю вправами з боротьби, фізичною підготовкою та координацією в ігровій манері з моїм спаринг-партнером Богданчиком (сміється)».

Борець зазначає, що тренується самостійно, а його особисті тренери Ігор Малинський та Зураб Ґоґічаєв контролюють самопочуття та настрій його та родини, «що зараз набагато важливіше».

Цікаво, що сьогодні, 8 квітня, починаючи з 19:30 Андрійцев планує провести через соцмережі онлайн-тренування для мотивації людей займатися спортом в домашніх умовах під час карантину. Акція «Тренуйся вдома» присвячена відзначенню Міжнародного дня спорту.

за матеріалами Главком

Спортивний Житомир

Теги: Валерій Андрійцев 

Схожі новини