1 2 3 4 5 6

Вільна боротьба

Спортсмени Житомирщини завоювали золоті та срібні медалі чемпіонату України з вільної боротьби

Вперше в Одесі відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед молодших юнаків та дівчат. Змагання відбувались протягом трьох днів, з 27 по 29 листопада. Золоті медалі вибороли: Матвій Титюк та Нікіта Титюк з Коростеня, та Ілона Вальчук з Олевська. Срібні медалі виграли: Діана Котвіцька з Коростеня та Єлізавета Кулаківська з Малина.

Позмагатися за звання чемпіона приїхало близько 800 учасників з різних регіонів України. Житомирщину представили спортсмени з Олевська, Коростеня та Малина.

Матвій Титюк з Коростеня переміг у ваговій категорії 26 кг, а Нікіта Титюк - у категорії 35 кг. Ілона Вальчук з Олевська виграла чемпіонат у ваговій категорії - 46 кг. Друге призове місце посіли: Діана Котвіцька з Коростеня у ваговій категорії 42 кг та Єлізавета Кулаківська у категорії - 39 кг.

Юнаки та дівчата Житомирщини продемонстували чудову техніку та жагу до перемоги на чемпіонаті з вільної боротьби в Одесі. Переможцями стали вихованці тренерів: Богдана Гулакова, Владислава Білоуса, Петра Вальчука, Олексія Федорчука.

Кращим спортсменам вручили спеціальні кубки, а переможцям - грошові премії.