1 2 3 4 5 6

Вільна боротьба

Спортсменки з Житомирщини виграли дві бронзи на турнірі з вільної боротьби у Львові

Дві бронзові нагороди здобули олевські спортсменки на XІІ відкритому Всеукраїнському турнірі-меморіалі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (1998-2000 р.н.), який 4 липня відбувся у Львові. Ірина Пархомець стала третьою у ваговій категорії до 38 кг, а Марія Трофимчук - до 46 кг.

Цьогорічний турнір у Львові був національним етапом підготовки до участі в кадетському чемпіонаті Європи з боротьби вільної (04-09.08.2015 р., м.Суботица, Сербія). Загалом змагалися 120 юних спортсменів – представників збірних команд Одеської, Житомирської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Донецької, Полтавської областей України, вихованці спортивних шкіл Львівщини, а також команда Словаччини.

Переможці та призери змагань серед юнаків

Вагова категорія до 42 кг:
1-ше місце Михнюк Денис, м. Артемівськ (Донецька обл.)
2-ге місце Гончаров Микита, м. Артемівськ (Донецька обл.)
3-тє місце Старон Павол, Словаччина
3-тє місце Гайдар Олег, м. Харків.

Вагова категорія до 46 кг:
1-ше місце Марченко Віталій, м. Харків
2-ге місце Алієв Мухамед, м. Харків
3-тє місце Демкович Андрій, м. Теребовля (Тернопільська обл.)
3-тє місце Бебко Олександр м. Збараж (Тернопільська обл.)

Вагова категорія до 50 кг:
1-ше місце Блясецький Валентин, с.Джурів (Ів.-Франківська обл.)
2-ге місце Керімов Каміль, м.Харків
3-тє місце Ільницький Василь, м. Тернопіль
3-тє місце Євсєєнко Олександр, м. Харків.

Вагова категорія до 54 кг:
1-ше місце Никифорук Ігор, с. Джурів (Ів.-Франківська обл.)
2-ге місце Рибін Володимир, м. Львів
3-тє місце Миронюк Олександр, м. Хмельницький
3-тє місце Везір Павло, м. Харків.

Вагова категорія до 58 кг:
1-ше місце Абрамян Геворг м. Харків
2-ге місце Доманіч Даніел Словаччина
3-тє місце Абрамюк Валентин с. Джурів (Ів.-Франківська обл.)
3-тє місце Бороган Денис м.Харків.

Вагова категорія до 63 кг:
1-ше місце Терзі Григорій, м. Одеса
2-ге місце Михнюк Дмитро, м. Харків
3-тє місце Гурський Михало, м. Долина (Ів.-Франківська обл.)
3-тє місце Неровний Дмитро, м. Хмельницький.

Вагова категорія до 69 кг:
1-ше місце Гаджимагомедов Магомед, м. Лубни (Полтавська обл.)
2-ге місце Михальський Олександр, м. Збараж (Тернопільська обл.)
3-тє місце Шевчук Сергій, м. Хмельницький.

Вагова категорія до 76 кг:
1-ше місце Василишин Назар смт. Щирець (Львівська обл.)
2-ге місце Іванков Олександр м. Артемівськ (Донецька обл.)
3-тє місце Корснак Самуель Словаччина
3-тє місце Михайловський Роман м.Хмельницький.

Вагова категорія до 85 кг:
1-ше місце Курій Максим, м.Львів.
2-ге місце Пехна Доменік, Словаччина.
3-тє місце Шабан Тарас, м.Стрий (Львівська обл.)
3-тє місце Нарадчук Віталій, с.Джурів (Ів.-Франківська обл.)

Переможці та призери змагань серед дівчат

Вагова категорія до 38 кг:
1-ше місце Прокопович Софія, м. Стрий (Львівська обл.)
2-ге місце Хоменець Олександра, м. Трускавець (Львівська обл.)
3-тє місце Пархомець Ірина, м. Олевськ (Житомирська обл.).

Вагова категорія до 40 кг:
1-ше місце Сєдих Євгенія, м. Артемівськ (Донецька обл.)
2-ге місце Логвиненко Анастасія, м. Харків
3-тє місце Шеремета Софія, м. Трускавець (Львівська обл.)

Вагова категорія до 43 кг:
1-ше місце Бабіцька Вікторія, м. Львів
2-ге місце Міклош Вікторія, м. Львів
3-тє місце Назарчук Світлана, м. Калуш (Ів.-Франківська обл.)

Вагова категорія до 46 кг:
1-ше місце Рябоволова Вероніка, м. Львів
2-ге місце Алпеєва Анастасія, м.Львів
3-тє місце Трофимчук Марія, м. Олевськ (Житомирська обл.)

Вагова категорія до 49 кг.
1-ше місце Заяць Тетяна, м. Львів
2-ге місце Саксон Вікторія, м.Винники (Львівська обл.)

Вагова категорія до 52 кг:
1-ше місце Сорока Яна, м. Львів
2-ге місце Загайська Ольга, м. Львів
3-тє місце Сивак Аліна, м. Львів.

Вагова категорія до 56 кг:
1-ше місце Сич Дарина м. Хмельницький
2-ге місце Зелених Катерина м. Артемівськ (Донецька обл.)
3-тє місце Чудик Оксана м. Львів.

Вагова категорія до 60 кг:
1-ше місце Боженко Анастасія, м. Львів.
2-ге місце Вовчак Романа, м. Львів.
3-тє місце Лавренчук Анастасія, м. Львів.

Вагова категорія до 70 кг:
1-ше місце Левицька Аліна, м. Бурштин (Ів.-Франківська обл.)
2-ге місце Шостацька Христина, м. Львів
3-тє місце Туровчак Дарина, м. Львів.

Довідково:
Турнір-меморіал було започатковано у 2003 році з метою вшанування пам’яті видатних спортсменів-борців та тренерів Львівщини: серед яких - Заслужений тренер СРСР з греко-римської боротьби, Заслужений тренер України з вільної боротьби, ЗМС СРСР Сергій Спірідонов; майстер спорту СРСР міжнародного класу з греко-римської боротьби, бронзовий призер чемпіонату світу 1969 р. Іван Михайлишин; майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, чемпіон світу та Європи, володар Кубку світу Ігор Первачук; Заслужений тренер України з вільної боротьби Юрій Ворончук; Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, майстер спорту СРСР з греко-римської боротьби Ярослав Гев’як, Заслужений тренер України, відмінник освіти України, багаторічний вчитель спорту Львівського училища фізичної культури Олег Сазонов та чимало інших.

Спортивний Житомир

Теги: Олевськ 

Схожі новини