1 2 3 4 5 6

Вільна боротьба

У Малині стартував ІХ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Крок до Олімпу»

14 січня у Малині стартував ІХ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Крок до Олімпу» на призи срібного призеру ХХХ Олімпійських ігор Валерія Андрійцева серед юнаків та дівчат 2010-2011 рр.н.

Про це інформує пресслужба Житомирської облради.

Участь у змаганнях цього року беруть 17 команд, а це понад 200 юних спортсменів з Києва та Миколаєва, Білої Церкви, Борисполя та Пісківки (Київська область), Клесіва та Рокитного (Рівенська область), Краматорська (Донецька область), Лубен (Полтавської області), Вертіївки (Чернігівська область), Коростеня, Бердичева, Новоград-Волинського, Радомишля, Олевська, Лугин та Малина (Житомирська область).

Урочисте відкриття турніру відбулось в приміщенні Малинської дитячо-юнацької спортивної школи за участі першого заступника голови обласної ради Олега Дзюбенка, заступника голови ОДА Олександра Федька, депутата обласної ради Миколи Григоровича, представників Малинської міської ради, Асоціації спортивної боротьби Житомирської області та Житомирського обласного відділення Національного олімпійського комітету.

«Мені надзвичайно приємно бути присутнім на цій масштабній спортивній події та бачити як із року в рік вона набуває все більшої популярності серед спортсменів. Дуже знаково, що цей турнір проводиться саме на базі Малинської ДЮСШ ім. Кульчицького, яка виховала цілу плеяду Майстрів спорту міжнародного класу, кандидатів у майстри спорту та багато спортсменів масових розрядів, зокрема нашого борця-чемпіона, Заслуженого майстра спорту України, срібного призера XXX Олімпійських ігор у Лондоні Валерія Андрійцева. Тут працюють фахові тренери, які є справжніми професіоналами своєї справи. Переконаний, що у школі виховають ще не одне покоління чемпіонів. Всім учасникам турніру бажаю успіху та завзяття. І нехай переможе сильніший!», - сказав Олег Дзюбенко.

За високі спортивні досягнення з вільної боротьби Подяками обласної ради було відзначено трьох вихованців Малинської ДЮСШ:

  • Слободенюк Вікторію (майстра спорту України);
  • Яшина Єгора (I юнацький розряд);
  • Головенко Алісу (кандидата у майстри спорту України).

Змагання триватимуть два дні, 14-15 січня. Згідно з положенням про проведення турніру, переможці та призери нагороджуються дипломами, медалями та цінними подарунками.

Вперше турнір «Крок до Олімпу» у місті Малині був проведений у грудні 2012 року як відкрита першість Малинської дитячо-юнацької спортивної школи серед юнаків та дівчат з вільної боротьби. З 2016 року змагання вийшли на Всеукраїнський рівень.

Теги: Андрійцев вільна боротьба  

Схожі новини