1 2 3 4 5 6

Вільна боротьба

Звягельчани здобули дві золоті медалі на всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи І.Луцкова

Справжнім спортивним раєм можна назвати селище Пісківка, що на Київщині, де створено розвинену мережу спортивної інфраструктури. Два стадіони із трав’яним покриттям, третій — міні-стадіон зі штучним, школа боксу, гуртожиток для проживання дітей-спортсменів на час змагань, організовано роботу секцій вільної боротьби та художньої гімнастики — це далеко не повний перелік того, що діє в згаданому селі за підтримки меценатів.

Саме в Пісківках відбувся всеукраїнський турнір з вільної боротьби на призи І.Луцкова, в якому взяли участь четверо спортсменів із Новограда-Волинського.

Двоє звягельчан стали переможцями. Іван Оксюк, провівши чотири поєдинки, виявився кращим у категорії 24 кг, а Кирило Скорик, вигравши фінал у місцевого спортсмена, — у категорії 26 кг.

Переможці і призери були нагороджені кубками, медалями й грамотами. До того ж, у пам’яті юних борців залишиться знайомство з Іриною Мерлені — олімпійською чемпіонкою (Афіни, 2004 р.), триразовою чемпіонкою світу, дворазовою чемпіонкою Європи, яка в якості почесного гостя відвідала змагання.

за матеріалами: Звягель

Теги: Звягель 

Схожі новини