1 2 3 4 5 6

Вільна боротьба

Звягельчанка Каріна Чорномор виграла срібло на турнірі із вільної боротьби в Харкові

В кінці січня новоград-волинські борці, вихованці тренерів Юрія Мірзабекяна, Анатолія Ясиневича і Сергія Мельника, взяли участь у Всеукраїнському турнірі із вільної боротьби серед старших кадетів (1999-2001 р.н.), присвяченому пам’яті Заслуженого тренера України, майстра спорту СРСР Леоніда Дуная у Харкові.

Найбільш вдало виступила Каріна Чорномор. У ваговій категорії 38 кг вона посіла друге місце. Цікаво, що вже у першому колі Каріна досягла впевненого реваншу з рахунком 4:0 над своєю «кривдницею» на недавньому чемпіонаті України. Однак у фіналі звягельчанка, зарано повіривши в успіх, поступилася з рахунком 5:4.

Її колеги по команді — Роман Чорномор (категорія 47 кг) і Михайло Кулініченко (50 кг) — цього разу, на жаль, не потрапили до числа призерів, вибувши з боротьби на попередніх етапах.

Цьому є цілком логічне пояснення. Як розповів тренер Юрій Мірзабекян, нинішній турнір за кількістю і майстерністю учасників ледве недотягнув до рівня чемпіонату Європи. Крім українських спортсменів, були присутні борці з Грузії (три склади національної збірної), Молдови, Вірменії, Словаччини і Німеччини. Тож, конкуренція була ще та!

Відзначимо також, що взяла участь у турнірі й посіла в підсумку третє місце Анастасія Лавренчук (категорія 62 кг), котра нині виступала за команду Львова.

«Змагання пройшли на найвищому рівні, у сучасному спортивному комплексі. Було чимало глядачів, відчувалася спонсорська підтримка місцевих меценатів, любителів спорту. Для прикладу, в командній першості за перемогу в якості призу було передбачено 20 тисяч гривень. До участі було заявлено 11 команд, а перемогу здобули грузини», — поділився враженнями від турніру Юрій Мірзабекян.

за матеріалами: Звягель

Теги: дівчата Звягель 

Схожі новини