1 2 3 4 5 6

Водні

Житомирський плавець-ветеран Костянтин Щеглов нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

23.01.2020 10:11Водні

Президент України Володимир Зеленський нагородив відомого житомирського плавця-ветерана Костянтина Щеглова орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Відповідний Указ опубліковано на офіційному сайті президента:

"За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня ...

ЩЕГЛОВА Костянтина Миколайовича - пенсіонера, члена громадської організації "Клуб ветеранів плавання та спорту "Гаврилич Мастерс", м.Житомир."

Заслуженому тренеру України Костянтину Щеглову зараз 87 років, але він досі активно бере участь у всеукраїнських та міжнародних турнірах з плавання в категорії "Мастерс". Він також є переможцем Європейських Ігор Ветеранів (2015 р. м. Ніцца, 2019 р. м. Турин) та чемпіоном Світу в категорії «Мастерс» ( 2017 р. м. Будапешт), а також автором двох європейських та світового рекордів.

Спортивний Житомир

Теги: Костянтин Щеглов 

Схожі новини