1 2 3 4 5 6

Волейбол

Анонс 2 етапу Кубку України з волейболу серед чоловіків

22.11.2019 15:54Волейбол

22-24 листопада у чотирьох містах країни відбудуться баталії 2-го раунду національного Кубка, де 15 чоловічих команд розіграють вісім путівок до наступного етапу змагань. Нагадаємо, що щасливчиками стануть по два найсильніших колективи з кожної із чотирьох груп…

Житомирський ВК Житичі-ЖНАЕУ гратиме в групі К у Харкові.

Як відомо, п’ять найсильніших клубів Суперліги за підсумками минулого сезону отримали право стартувати у змаганнях Кубка України одразу з 3-го раунду. А ось троє інших готуються до серйозного випробування на міцність вже нині. І хоча жереб вибрав їм у суперники виключно представників «вишки», першої чи навіть другої ліги, насправді шлях до наступного етапу турніру оксамитовим килимом їм аж ніяк не встелений. Конкуренція очікується ще та! Судіть самі…

Група К (Харків): «Житичі-ЖНАЕУ» (Житомир), СК «Скадовськ», ВК «Нікополь», збірна України U-20.

Хіба що в цьому квартеті один із фаворитів очевидний – «Житичі-ЖНАЕУ». Житомиряни, в цілому, вдало розпочали свій дебютний сезон у Суперлізі та не приховують намірів обов’язково пробитися до «Фіналу чотирьох» у національному кубку. Тобто, зі стимулюючим аспектом у них все гаразд.

На другу ж путівку з групи найвірогідніше претендує ВК «Нікополь», вкомплектований переважно досвідченими гравцями. Але ж хіба амбітність молодих талантів збірної U-20 – менш вагомий аргумент? Чи досі незрозумілий багатьом справжній потенціал СК «Скадовськ»? Таким чином, і в цьому квартеті процвітає солідна інтрига!

Група Є (Снятин): «Новатор» (Хмельницький), ВСК «МХП-Вінниця» (Тростянець), ВК «Покуття» (Снятин), ВК «Решетилівка» (Полтавська обл.).

Навряд чи «Новатор» є головним фаворитом цієї групи. Адже ВК «Решетилівка» має у своєму складі чимало досвідчених виконавців з досвідом виступів в елітному дивізіоні, ВСК «МХП-Вінниця» вкомплектований по-справжньому талановитою молоддю, а ВК «Покуття» прийматиме всіх опонентів на власному майданчику.

Отже, тут у кожного є свої сильні сторони. Хто використає їх найкраще – питання риторичне…

Група Ж (Бахмут): «Епіцентр-Подоляни» (Городок), ДСО-ТНЕУ (Тернопіль), «Хотинські козаки» (Хотин), ВК «Бахмут-ШВСМ».

Тут представника Суперліги нема, та через це суперництво очікується ще більш гострим. «Епіцентр-Подоляни» та ДСО-ТНЕУ вкомплектовані краще, але ВК «Бахмут» є господарем матчів, а волейболісти Хотина, як з об’єктивно найменшими шансами на успіх, психологічно мають почуватися найбільш розкуто. Ось і спробуй передбачити, яких результатів у цьому квартеті можна дочекатися…

Група З (Суми): «Локомотив» (Харків), ВК «Політехнік-Одеса», «ШВСМ-СумДУ» (Суми).

Значно оновлений «Локомотив» вже виказав уміння добряче псувати нерви значно краще вкомплектованим клубам Суперліги, однак сумчанам мають солідно допомогти рідні стіни та підтримка місцевих уболівальників, а одеситам – величезне бажання довести свою конкурентоспроможність. Зрештою, очне протистояння «ШВСМ-СумДУ» та «Політехника-Одеси» - це має стати щось!

Прес-служба ГО ФВУ

Спортивний Житомир

Теги: анонси ВК Житичі 

Схожі новини